منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۹
شناسه خبر: 254900
گروه :خبر
13940306000695_PhotoA

«امیر شرعی گروه تروریستی داعش در منطقه قلمون» در عملیات حزب‌الله در شرق لبنان کشته شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «ابو عبدالله عامر» امیر شرعی «داعش» در منطقه قلمون در عملیات رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان علیه افراد مسلح در مناطق کوهستانی شرق لبنان، کشته شد.

 رزمندگان مقاومت پس رصد دقیق تحرکات این سرکرده تروریستی، با کار گذاشتن یک تله انفجاری، او را به همراه شماری فرد مسلح دیگر در ارتفاعات «رأس بعلبک» از پا درآوردند

این گزارش حاکی است که به محض رسیدن کاروان حامل تروریست‌ها، تله انفجاری منفجر شد و ابو عبدالله عامر و همراهانش را به خاک و خون کشاند.

از طرفی دیگر رزمندگان حزب الله همچنین در نزدیکی گذرگاه «مرطبیه» در ارتفاعات راس بعلبک – قاره در سلسله کوه‌های شرق لبنان، با یک تله انفجاری دیگر، کاروان خودروهای افراد مسلح گروه تروریستی «داعش» که قصد انتقال جسد عامر را داشتند، هدف قرار دادند. در جریان این عملیات نیز شماری دیگری از تروریست‌ها از یکی از سرکردگان داعش کشته شد.

بر اساس این گزارش، در پی منفجر شدن تله‌های انفجاری، درگیری شدیدی بین رزمندگان مقاوم اسلامی و تروریست‌ها داعش درگرفت که ارتش لبنان نیز با یک موشک هدایت شونده، یک خودروی داعش را در ارتفاعات راس بعلبک نیز هدف قرار داد که کشته شدن «ابو جاسم الفلیطه» سرکرده سوری این گروه تروریستی و سه تن دیگر از همراهانش را به دنبال داشت.

منابع میدانی از عزم نیروهای ارتش و حزب الله لبنان برای تداوم عملیاتشان در هدف قرار دادن تروریست‌ها در مناطق شرقی خبر دادند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان