منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۲
شناسه خبر: 222867
گروه :خبر
IMG17480973
 

رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان خبرداد؛

امکان تحصیل هم زمان دو رشته در دانشگاه فراهم شد

رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان گفت : دانشجویان در حال تحصیل در این واحد دانشگاهی همزمان می توانند در دورشته در این دانشگاه مشغول تحصیل باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس ، صمد حمزه ای رئیس دانشگاه پیام نور استان ، با اشاره به امکان تحصیل همزمان دو رشته در دانشگاه پیام نور فراهم شده است، گفت:دانشجویان در حال تحصیل در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می توانند در صورت تمایل در یک رشته دیگر در مقطع کارشناسی به صورت همزمان تحصیل نمایند.

 

 

حمزه ای، اظهار کرد: دانشجویانی که علاقه مند به تحصیل در دو رشته ی متفاوت هستند، می توانند علاوه بر تحصیل در رشته خود به صورت همزمان در یک رشته دیگر نیز ثبت نام کرده و ادامه تحصیل دهند، همچنین فارغ التحصیلان یک رشته می توانند در رشته های دیگری نیز تحصیل کنند.

 

 

وی، افزود: تحصیل در رشته دوم و تحصیل همزمان دو رشته با معادل سازی و تطبیق واحدهای رشته اول در رشته دوم امکانپذیر می باشد.

 

 

 

رئیس دانشگاه پیام نور استان خاطرنشان کرد:این  دانشجویان می توانند از تمام مزایای تحصیلی مانند وام شهریه دانشجویی برای هر دو رشته استفاده نمایند.
انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی