منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۲
شناسه خبر: 241790
گروه :خبر
1116-346x256

بخشدار مرکزی بستک اظهار کرد: شهرستان بستک برای مقابله با بحرانهای احتمالی بخصوص سیل و بارندگی شدیدنیاز به امکانات سخت افزاری بیشتری دارد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، بسید حبیب الله شیدایی، بخشدار مرکزی بستک گفت: بارندگی های روزهای گذشته بیشتر از ظرفیت آبراه های طبیعی و مصنوعی در شهرستان بستک بود ، عبور رودخانه از میان این شهرستان که منشا آن در استان مجاور می باشد موجب آن شد که دو روز پس از بارندگی نیز این رودخانه فروکش نکند که در چند منطقه راههای ارتباطی مردم را قطع کرد .

 

 

 

 

 

بخشدار مرکزی اظهار کرد: بارندگی موجب قطعی برق روستاهای تدرویه ، دهنگ، کنچی، لاور میستان، مغدان و برخی دیگر از روستاها شد همچنین موجب قطعی راههای ارتباطی بیش از ده روستا شد .

 

 

 

 

 

وی افزود: خسارات باعث شده تا برخی تاسیسات شهری و زیر ساخت های عمرانی شهرستان در حوزه آبفا شهری و روستایی و شبکه های انتقال آب و برق و مخابرات و آسیب دیدگی محصولات کشاورزی شد .

 

 

 

 

 

شیدایی تصریح کرد : در همان ساعات اولیه ستاد بحران شهرستان تشکیل شد و کلیه دستگاه ها به حالت آماده باش در آمدند و از کلیه امکانات شهرستان چه در بخش دولتی و خصوصی را بکار گرفتیم ، که توانستیم در حداقل زمان برق مناطق قطع شده را وصل و راههای ارتباطی باز شدند .

 

 

 

 

وی گفت : شهرداری شهر بستک و جناح تلاش های مستمری برای رفع آبگرفتگی درون شهری انجام دادند و توانستند در ساعات اولیه مشکل ابگرفتگی بیمارستان و اداره برق برطرف گردید .

 

 

 

 

بخشدار مرکزی تاکید کرد : هنوز براورد دقیق پیرامون خسارت احتمالی انجام نشده و در روزهای اخیر اعلام خواهد شد .

 

 

 

شیدایی با اشاره به گستردگی و کوهستانی بودن  منطقه و مشکل خدمات رسانی خاطر نشان کرد: کمبود ماشین آلات این مشکلات را دو چندان می کند ، به طور مثال اداره راه و شهرسازی تنها یک دستگاه لودر در اختیار دارد که باید کل شهرستان را پوشش دهد و جوابگوی همه نیازها در شرایط بحرانی نمی باشد.

 

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است