منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۰
شناسه خبر: 184739
گروه :خبر
imagesB9RQC4O0

رئیس شورای بخش کوشکنار خبر داد: امکانات آموزشی برخی روستاهای بخش کوشکنار بویژه سروباش ناچیز است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، خلف یوسفی رئیس شورای بخش کوشکنار از کمبود شدید امکانات آموزشی در برخی روستاهای غرب بخش کوشکنار خبر داد.

وی با اشاره به مدرسه نور سروباش افزود: مدارس روستای سروباش توسط خیرین ساخته و تجهیز شده است و در طول این مدت کمک‌های خوبی از طریق خیرین ارائه گردیده اما متأسفانه دولت سهم خود را در مشارکت فراموش کرده است.

رئیس شورای بخش کوشکنار خاطر نشان کرد: دانش آموزان روستای سورباش از امکانات اولیه آموزشی برخوردار نیستند و این درحالی است که مدرسه نور این روستا، دانش‌آموزان ۵ روستای غرب استان را پوشش می‌دهد.

یوسفی تصریح کرد: سرویس ایاب و ذهاب دانش‌آموزن روستاهای اطراف سورباش نیر توسط خیرین تأمین گردیده و ما انتظار داریم در قبال مشارکتی اینچنینی دولت نیز به تعهد خود در قبال آموزشگاه‌ها عمل کند تا خیرین از ارائه خدمت بی منت ناامید نشوند.

رئیس شورای بخش کوشکنار در پایان گفت: انتظار می‌رود کیت‌های جدید آموزشی ، هوشمند سازی کلاس‌های درس، تأمین تجهیزات و امکانات نرم‌افزاری در دستور کار آموزش و پرورش قرار گیرد تا روستاهای بخش کوشکنار بویژه روستای محروم سروباش از این وضعیت خارج شوند.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان