منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۲
شناسه خبر: 176221
گروه :خبر
13910908000259_PhotoA

معاون ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به برخی تهدیدات و زیاده‌خواهی‌های رژیم‌های سلطه گفت: امور دفاعی ایران هرگز قابل مذاکره نمی‌باشد و تحت هیچ شرایطی اجازه دخالت دیگران در آن را نمی‌دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سردار سیدمسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح، در واکنش به برخی تهدیدات و زیاده‌خواهی‌های رژیم‌های سلطه با اشاره به توانمندی‌های دفاعی کشور، اظهار داشت: اکنون جمهوری اسلامی ایران در جایگاهی از قدرت دفاعی قرار گرفته است که با هر دشمن ناهمتراز توان مقابله و برخورد را دارد.

وی افزود: شیطان بزرگ آمریکا همچنان بر این تصور باطل است که با تهدید نظامی قادر است در رفتار انقلاب اسلامی رخنه ایجاد کند.

جزایری ادامه داد: خوشبختانه با همت فرزندان دانشمند و انقلابی جمهوری اسلامی ایران و سایر انقلابیون جهان جبهه بزرگ مقاومت اسلامی به حدی از توانایی و بلوغ رسیده است که در صورت لزوم پاسخ‌های پشیمان‌کننده‌ای به دشمنان و بدخواهان خواهد داد.

وی تصریح کرد: اشغالگری و تجاوزگری خارج از رویه‌ها و آموزه‌های اسلام عزیز است و برخلاف حاکمان رژیم‌های سلطه و آدمکش همچون آمریکا و صهیونیست‌ها، توانمندی‌های نظامی ما در خدمت صلح عادلانه برای همه جهانیان قرار دارد.

رئیس ستاد تبلیغات دفاعی کشور با تأکید بر اینکه قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران برای جلوگیری از زیاده‌خواهی و خون تجاوزگری دولت‌های شرور و شیطان‌ صفت فراهم شده است، گفت: با همه وجود از قدرت دفاعی خود پاسداری می‌کنیم و تحت هیچ شرایطی اجازه دخالت دیگران در آن را نمی‌دهیم.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی