منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۱
شناسه خبر: 370810
گروه :خبر
%d8%b5%d9%81%d9%88%db%8c

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: بزرگترین دستاورد بسیج در صحنه های داخلی و خاررجی امنیت پایدار جمهوری اسلامی ایران است که امروز به یک امنیت فرامرزی تبدل شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از کیش پرس، سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی ،دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در سالن چند منظوره المپیک کیش در جمع مسئولان و بسیجیان جزیره گفت: بزرگترین دستاورد بسیج در صحنه های  داخلی وخارجی امنیت پایدارجمهوری اسلامی ایران که یک امنیت فرامرزی است می باشد.

صفوی با اشاره به اینکه  بسیجیان ما برای دیگر ملت های مسلمان هم امنیت آفرین شده اند، اظهار کرد: به لطف خداوند ما نه تنها امنیت کشور خود را توانستیم فراهم کنیم  بلکه با حضور مستشاران نظامی ایران در عراق وسوریه هم اکنون بسیجیان ما برای ملت های عراق و سوریه هم امنیت آفرین شده اند

وی با اشاره به تشکیل تیپ مردمی” حشد الشعبی” در عراق تاکید کرد: این نشان می دهد که بسیجیان ما الگویی شده اند که دولت عراق هم 20 تیپ مردمی به نام “حشد الشعبی” تشکیل داده و نه تنها برای امنیت عراق که برای آزاد سازی موصل هم همین نیروی های “حشد الشعبی” و ارتش عراق بیشترین سهم را داشتند یا برای آزاد سازی حلب نیروهای مردمی از بسیجیان ما الگو گرفته اند.

مشاورعالی مقام معظم رهبری با بیان اینکه 7 هزار بسیجی از جمعیت 27 هزار نفری کیش بسیار خوشحال کننده است، تصریح کرد: بسیج امروز به یک الگو برای دولت های مسلمان شده است

وی در پاسخ به موضع گیری جمهوری اسلامی ایران در مقابل تحرکات اخیر آمریکا در خصوص برجام اظهار کرد: قضاوت در این مورد زود است باید کمی تامل کرد امید است آمریکایی ها به تعهدات خود وفادار باقی بمانند.

سردار سرلشکر صفوی در پاسخ به خبرنگار ما مبنی بر قول برقراری دیدار مردم جزیره کیش با رهبر معظم انقلاب گفت: این قول سختی است و باید از مبادی ذی ربط درخواست و اقدام شود و من هم سعی می کنم کمک کنم.

وی با ابلاغ سلام مقام معظم رهبری به مردم جزیره کیش و بسیجیان گفت:ما یاری کننده ملت هستیم و خود را سرباز وفادار به ملت و یکی از فرزندان و خادمان این ملت می دانیم.

وی با اشاره به اینکه خداوند ما را قدردان این ملت وهمه کسانی که جان خود و فرزندان را فدای انقلاب کردند قرار دهد خاطر نشان کرد: تا آخر در کنار مردم هستیم و امید است توفیق خدمت و شهادت در راه خدا را به ما عطا فرماید.

 

انتهای پیام /م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد