منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۲
شناسه خبر: 309466
گروه :خبر
1
 

سرپرست دانشگاه پیام نور هرمزگان:

امنیت و آسودگی کشور مدیون خون شهدا است

محسن دیانت سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در بازدید از نمایشگاه عبرت؛ امنیت و آسودگی را مدیون خون شهدا دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از هرمزپرس؛ محسن دیانت سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در حاشیه بازدید از نمایشگاه موزه عبرت ایران گفت: گوشه ای از جنایات رژیم منحوس پهلوی در این نمایشگاه به نمایش گذاشته است تا عموم مردم بدانند که این انقلاب باشکوه اسلامی به این راحتی به دست نیامده است.

 

وی امنیت و آسودگی را مدیون خون شهدا دانست و افزود: به برکت خون شهدا و این انقلاب اسلامی است که ما با خیال راحت و امنیت کامل به سر می بریم.

 

سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان تاکید کرد: دانشجویان و جوانان باید از نمایشگاه موزه عبرت ایران بازید کنند.

 

دیانت حضور در نمایشگاه موزه عبرت ایران را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: قطعا کسانی که دوران انقلاب اسلامی را تجربه نکرده و فراز و نشیب ها را ندیده اند و با آن برهه ی زمانی فاصله دارند با دیدن این نمایشگاه ها و فعالیت های فرهنگی با تاریخ انقلاب ایران آشنا خواهند شد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان