منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۱
شناسه خبر: 179880
گروه :خبر
images

امام جمعه پارسیان گفت: همه مسولان وظایف مهمی در برابر امنیت غذایی دارند که در نهایت امنیت غذایی نیازمند همدلی و همزبانی و همفکری است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر ،امام جمعه پارسیان در همایش ایمنی غذا از مزرعه تا سفره با گرامیداشت این روز و قدردانی از کشاورزان زحمتکش فرمودند: از بزرگمردان  جامعه ما قشر کشاورزان هستند که با تلاش رزق خود را از خاک بیرون کشیده و در اختیار مردم قرار می دهند .

میرزایی افزود: ماآموزه های دینی و اسلامی بسیاری در مبحث سلامت دنیوی و اخروی داریم که سلامت جسم، زمانی محقق می گردد که ما امنیت غذایی داشته باشیم .

وی اظهار کرد:برای ایجاد امنیت غذایی علاوه بر جهاد و منابع طبیعی کسانی که مواد نگهدارنده به محصولات اضافه می کنند و حتی کسانی که مواد غذایی را درست استفاده نمی کنند مسئول می باشند.

میرزایی تصریح کرد: اگر مردم پا به عرصه کمک در مسیر امنیت غذایی بگذارند مشکلاتی که امروزه در جهان دیده می شود برطرف خواهد شد.

وی گفت: طبق آمار، سالیانه دو میلیون انسان به خاطر عدم امنیت غذایی جان خود را از دست می دهند .همچنین دویست نوع کودهای شیمیایی غیر معقول و غیر قانونی شناخته شده اند .

در پایان یادآور شد: همه مسولان  وظایف مهمی در برابر امنیت غذایی دارند که در نهایت امنیت غذایی نیازمند همدلی و همزبانی و همفکری است .

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است