منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۹:۵۷
شناسه خبر: 231050
گروه :خبر
456467

پس از انتشار مشکلات مردم روستای نخل خین در پایگاه خبری جهانگیریه معاون فرماندار شهرستان شخصا از این روستای محروم و دور افتاده بازدید کرد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، پس از انتشار مطلبی در سایت جهانگیریه مبنی بر مجموعه مشکلات مردم روستای نخلی خین معاون شهرستان بستک برای ارزیابی این مشکلات به همراه جمعی از مسوولان دستگاههای اجرایی از روستاهای بست قلات، انوه، نخل خین و فاریاب سنگویه از توابع بخش مرکزی به منظور پیگیری و رسیدگی به مسائل و مشکلات مربوط به این روستاها، بازدید نمودند.

 

 

محمد احمدی طی گفتگویی ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) گفت: یکی از مهمترین اهداف دولت تدبیر و امید رسیدگی به مشکلات مناطق محروم از جمله روستائیان می باشد که مسئولین شهرستان بستک نیز تمام سعی و تلاش خویش را در جهت حل مشکلات روستائیان بکار خواهند بست.
وی افزود: دهیاران که مدافع و تبیین‌گر عملکرد و سیاست‌های دولت هستند باید عملکرد دولت را به خوبی به مردم منعکس کنند.

 

معاون فرماندار بستک با تاکید بر لزوم توجه به تقویت زیرساخت ها و امکانات در روستاها تصریح کرد: باید با تقویت امکانات در روستاها و ایجاد انگیزه بین روستاییان ، نشاط و امید به زندگی را در روستاها، ایجاد کنیم.
 
مهندس احمدی با اشاره به تخصیص اعتبارات ماده 180 برای توسعه روستاهای این شهرستان گفت: در راستای انجام برنامه‌های عمرانی دولت در مناطق روستایی، فرمانداری بررسی کاملی نسبت به مشکلات و نواقص و نیازهای مردم ساکن مناطق روستایی در این شهرستان انجام داد.
برخورد و جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در روستاها یکی دیگر از خواسته های معاون فرماندار بستک از دهیاران بود که در این خصوص تاکید ویژه داشت.
 
وی با اشاره به انتخابات سال جاری تاکید کرد: هیچ مسئولی حق ندارد از امانتی که در اختیارش قرار داده شده به نفع جریان و یا شخص خاصی در انتخابات استفاده نماید.
معاون فرماندار بستک متذکر شد: در صورتی که دهیاری وارد عرصه تبلیغات انتخاباتی شده و از منبع اعتبارات دولتی به نفع فرد خاصی در انتخابات هزینه کند، به شدت با وی برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است