منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۶
شناسه خبر: 335410
گروه :خبر
13940921000222_PhotoA

سفیر سابق ایران در بحرین در واکنش به امضای لغو تابعیت شیخ عیسی قاسم توسط پادشاه بحرین گفت: این تصمیم بخشی از نتایج اتکای حاکمان بحرین به بیگانگان و روابط پنهان منامه با رژیم صهیونیستی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حسین امیرعبداللهیان سفیر سابق کشورمان در بحرین و کارشناس ارشد مباحث راهبردی در واکنش به امضای لغو تابعیت شیخ عیسی قاسم اظهار داشت: اقدام پادشاه بحرین در امضای لغو تابعیت شیخ عیسی قاسم، بی‌تردید این کشور را وارد مرحله‌ای جدید از بحران داخلی و رویارویی با مردم خواهد کرد.

وی افزود: در دیدارهایم با آیت‌الله عیسی قاسم در دوره سفارت در بحرین، به وضوح دریافتم که وی روحانی فهیم، عالمی جلیل‌القدر، مبارزی نستوه و قویا معتقد به راهکار دموکراتیک است.

سفیر سابق ایران در بحرین تصریح کرد: شیخ عیسی قاسم با درک شرایط منطقه همواره با تبیین حقایق جامعه و اتخاذ مواضع صریح، مانع توسل جوانان به خشونت بود.

 امیرعبداللهیان اقدام پادشاه بحرین در امضای لغو تابعیت یکی از اصیل‌ترین اتباع بحرین را سبب تشدید شکاف میان مردم و حکومت دانست و عنوان کرد: به نظر می‌رسد این تصمیمات بخشی از نتایج اتکای حاکمان بحرین به بیگانگان و روابط پنهان منامه با رژیم صهیونیستی است که آل خلیفه را به شدت متضرر خواهد کرد.

سفیر سابق کشورمان در بحرین تاکید کرد: حکومت بحرین بداند که راهکار در این کشور صرفا سیاسی است و این روش‌های ناکارآمد کمکی به رفع بحران واقعی موجود میان مردم و حکومت نخواهد کرد. ال خلیفه باید به مردم کشورش تکیه کند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است