منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۰
شناسه خبر: 337085
گروه :خبر
200

امام جمعه سیریک گفت: تاریخ همیشه برای ما ثابت کردهکه امریکا دشمن درجه یک اسلام و انقلاب ایران است و آنها هیچ وقت از دشمنی با ملت و نظام ایران دست بردار نیستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ،حجت الاسلام و المسلمین احمد خلیلی امام جمعه موقت شهرستان سیریک اظهار کرد: امریکا برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همانند سگ است که هیچ چیز آن برای استفاده درست نیست و تمام اعضا و جوارح آن نجس ، بی مصرف و حرام است و هر نوع نزدیکی با نجاست و استفاده از نجاست در اسلام حرام و گناه است.

 

وی افزود: امروز یکی دیگر از اهداف دشمن برجسته کردن نقاط ضعف ملت ایران و پوشاندن نقاط قوت است و کسانی که در نطام مقدس جمهوری اسلامی  برای رفع مشکلات به دنبال غرب و امریکا هستند بدانند که دشمن در برجام خوب خودش را نشان داد که همچنان دشمن درج یک آنها نظام مقدس جمهوری اسلامی است و آنها یقینا به دنبال رنگین کردن سفره مردم نیستند بلکه دنبال چپاول و از بین بردن آرمان های انقلابی و اسلامی از ملت و نظام هستند و خواهان بود.

 

خلیلی اضافه کرد: امروز متاسفانه در جامعه اسلامی ما حجاب به شدت بیمار است و باید ترمیم جدی و اصلاح اساسی صورت گیرد زمانی برای برداشتن روسری زنان و دختران ما دشمن به زور متوسل می شد اما امروز دشمن با تهاجم فرهنگی و ابزارهای تبلیغاتی و ماهواره ای بی حجابی را به ارزشی فراگیر و عرفی در جامعه اسلامی تبدیل کرده است .

 

امام جمعه موقت شهرستان سیریک ابراز کرد:  انسان هایی که دنیا را ترک می کنند و به سوی معبود خویش می روند دو دسته اند برخی که از دنیا می روند هیچ امیدی  به لقا الله ندارند چون همه راحتی خود را در دنیا دیدند و به همین بسنده کردند و از  خدا و اولیاء خدا و همه نشانه های خداوند متعال غافل شدند و نگاهش فقط دنیوی بوده است و جایگاه آنا جهنم است.

 

حجت الاسلام و المسلمین احمد خلیلی  بیان کرد:  انسان های امیدوار راحتر نفس خود را اصلاح می کنند ولی انسان های نا امید بیشتر در دام شیطان و فساد گرفتار می شوند امید انسان را ارتقاء و بالا می کشد و نا امیدی به سمت تباهی و نابودی می کشاند و نتیجه نا امیدی  بی ایمانی و خدا را فراموش کردن است.

 

امام جمعه موقت سیریک اذعان کرد:  دنیا محل گذر است و همه ما به دنبال اطمینان خاطر و آرامش ابدی هستیم و  منشا آرامش و اطمینان خاطر در منشا الهی است  که با انکار معاد و انکار پاداش اخروی خداوند برای انسان ها افتادن در دام شیطان است.

 

حجت الاسلام خلیلی خاطرنشان کرد:  شرایط بهرمند شدن از هدایت الهی را ایمان و عمل صالح است و ایمان از عمل صالح جدا نیست و خداوند در قرآن مکررا ایمان را در کنار عمل صالح آورده است و ایمان زمانی ارزشمند است که در کنار آن عمل صالح باشد اینها دو  رشته به هم تنیده اند و ایمان و عمل صالح لباس بهشت انسان های مومن است.

 

امام جمعه موقت سیریک یادآور شد: حجاب امری ظاهری است که متعلق به  هم مردان و زنان است و فقط متعلق به بانوان نیست ولی عفاف امری درونی است و حجاب زمانی ارزش دارند که با  عفاف همراه باشد.

 

وی اضافه کرد: مهمترین عوامل گسترش بی حجابی را در جامعه امروز تبدیل ارزش ها به ضد ارش ها ، عدم کنترل چشم، گسترش ماهواره و شبکه های مخرب اجتماعی، بی تقوایی و عدم اجرای درست  و بموقع امر به معروف و نهی از منکر دانست.

 

حجت الاسلام و المسلمین خلیلی بیان کرد: ایمان رمز مقابله با مشکلات ، کفر و همه سختی ها و راه غلبه بر مسائل و نارسائی های دنیوی است و دشمن ما امروز می خواهد غیرت انقلابی و اسلامی را در جامعه از ما بگیرد و با ما ارتباط برقرار کند  که همه ملت ما باید با هوشیاری و سوء ظن به دشمن و اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری در مقابله ریان رسانه ای دشمنان آگاه باشند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است