منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۰
شناسه خبر: 355165
گروه :خبر
ql

امام جمعه شهرستان سیریک گفت: امریکا همیشه برای اسلام و مسلمین مایه شر و بد بختی بوده و هدفش بر هم زدن اتحاد و انسجام اسلام و امنیت و آرامش جهان اسلام و رسیدن به قدرت اول جهان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حائری خطیب نماز جمعه شهرستان سیریک اظهار کرد: امریکا هیچ وقت به تعهدات قانونی ، اخلاقی، سیاسی و دیپلماسی پایبند نیست و هر کجا که سود و منفعتش تامین  شود حرف قانون و منطق می زند و در غیر این صورت از قدرت زور و اتهام زنی به بهانه های مختلف برای شانه خالی کردن به مسئولیت و رعایت حق و حقوق دیگران  سرباز می زند.

وی افزود: جایگاه محسنین در نزد خداوند متعال بسیار بالا است  و حب و دوست داشتن  خدادوند از محسنین  به خاطر انفاقی است که در حال تنگ دستی می بخشند و خشم خویش را فرو می برند و هم از مردمی که به آنها ظلم و خطا کردند عفو و گذشت دارند و می گذرند.

امام جمعه شهرستان سیریک ابراز کرد: زکات در اصطلاح فقهی پرداخت مقدار معینی از مال است زکات رکنی از ارکان پنجگانه اسلام است و بر هر کس که شرایط آن را داشته باشد واجب عینی است زکات بلا گردان فرد و جامعه، زمینه ساز نزول رحمت و برکت، عامل توسعه عمر و گسترش زندگی و تجارت مستقیم با خداوند است که باعث پاکی مال انسان می شود.

صفایی حائری بیان کرد: وضعیت پوشش و آنتن دهی و گیرندگی شبکه های تلویزیونی  و دستگاههای دیجیتالی در شهرستان سیریک بسیار ضعیف و نامطلوب است و مردم از این موضوع به شدت گلایه و ناراحت هستند و  بروز این مشکل خود باعث گرایش خانواده ها به سمت ماهواره است.

این مسئول یادآور شد: شهرستان سیریک که در حاشیه خلیج فارس و دریای عمان قرار دارد شبکه های عربی و خارجی به خوبی پوشش می دهد ولی متاسفانه شبکه استانی و شبکه های ملی به خوبی دریافت نمی شوند که  این یک ضعف فرهنگی برای ماست و دشمن دقیقا برای غلبه بر افکار اسلامی و آرمانی ما فرهنگ را مهمترین عامل برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب انتخاب کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین صفایی حائری اضافه کرد: یکی از راههای مهم  مبارزه با کالای قاچاق  حمایت از  تولیدات داخلی است و مهمترین علت افزایش و جذب استفاده مردم از کالاهای داخلی توجه به کیفت و مرغوبت کالا و قیمت مناسب برشمرد.

امام جمعه شهرستان سیریک اذعان کرد: هفته دفاع مقدس نماد ایثار  و فداکاری  و رشادت های  مردان و زنان خداست که خالصانه برای خدا و دفاع از کیان و هستی اسلام و انقلاب بهترین و بالاترین گوهر وجودی خویش را در راه حفظ اسلام فدا کردند.

صفایی حائری خاطرنشان کرد: در دوران هشت ساله  دفاع مقدس بسیاری از خون ها و جوانان برومند این مرز و بوم برای حفظ ارزش ها و  اصول این انقلاب جانفشانی و از خود برای رسیدن به هدف مقدسشان گذشتند.

انتهای پیام/ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی