منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۷
شناسه خبر: 310278
گروه :خبر
IMG_0072

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت : روحیه استکبار ستیزی نوجوانان ما باید روز به روز تقویت شود و آمریکا دست از دشمنی با ایران برنمی دارد و آمریکا مصداق بزرگ استکبار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از پیارم ، سردار ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در جمع بسیجیان شهرستان حاجی آباد ، اظهار کرد: سپاه و بسیج باید در کارهای سخت همیشه سینه سپر کند تا کشورمان گرفتار بلا نشود.

 

سردار ترابی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند با آمریکا مذاکره می کنیم ولی به امریکا اطمینان نداریم ، افزود: ما هیچ گاه به امریکا و همپیماناش اطمینان نمی کنیم زیرا بارها اعمال ناشایستی که برعلیه ایران انجام داده را دیده ایم و ما به امریکا هیچ گونه اعتمادی نداریم ما هنوز داریم شهدای دفاع مقدسمان و شهید مدافع حرم را تشیح می کنیم چطور جنایت های آمریکا را فراموش کنیم.

 

ترابی در ادامه تاکید کرد: باید شما بسیجیان روحیه استکبار ستیزیتان را روز به روز تقویت کنید و هیچ گاه دست از شعار مرگ برامریکا برندارید دشمنی های امریکا تمام نشدنی نیست.

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان با اشاره به شعار سال95 ، تاکید کرد: برای اقتصاد مقاومتی باید فرماندهان حوزه ها و بسیجیان یک اقدام عملی بکنند و در راستای تحقق شعار سال 95 تمام تلاش خود را بکار بگیرند و شما بسیجیان همان طور که در همه عرصه به خوبی درخشیدید در عرصه اقتصادی نیز با پیشقراولان این موضوع باشید.

 

وی افزود: تک تک شما بسیجیان وظیفه دارید با توجه به ظرفیت منطقه خود در زمینه اقتصاد مقاومتی چه در زندگی شخصی چه در دیگر عرصه ها تلاش کنید باید نخبگان بسیج بشیند در زمینه رشد اقتصاد فکر کنند اتاق فکر تشکیل دهید در مجامع بسیجیان طرحهای اقتصادی مطرح کنید و بعد به مرحله اجرا در بیاورید.

 

سردار ترابی بیان داشت: درخواست من از شما فرماندهان حوزه و پایگاه بسیج جذب حداکثری بسیجیان و سازماندهی حلقه های صالحین است، و جذب خواهران در اولیت قرار دارد.

 

وی خاطر نشان کرد: تنها رویکرد تربیتی که می تواند جامعه ما را به سمت تربیت سوق بدهد حلقه صالحین است، سپا و بسیج در راستای حلقه های صالحین برنامه ریزی دارد و شما فرماندهان حوزه ،گردان و پایگاه در این رابطه نقش کلیدی دارید همکاری کنید تا این مهم تحقق یابد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان