منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۶
شناسه خبر: 268986
گروه :خبر
1427119

آمریکا با ورود شناورهایش به آبهای ایران قصد محک زدن ما را داشت که با پاسخ قاطع و دندان شکن نیروی دریای جمهوری اسلامی مواجه شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه،جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه و هوشمندانه همه مرزهای خود را تحت کنترل دارد و کوچکترین شیئی را زیر ذره بین و نگاه خود رصد کرده و وارد عمل می شود.

اقدام دریاداران این مرز و بوم خطاب به دشمنان این مرز و بوم اعلام مرد که بدانند ایران اسلامی در منطقه از لحاظ قدرت حرف اول را میزند ، پس سعی کنند دچار اشتباه نشوند چرا که با عواقب نافرجام  کار روبرو خواهند شد.

سوال اصلی اینجاست که در بحبوحه اتفاقات اخیر منطقه مخصوصا حوادث عربستان ، نظامیان آمریکایی در آب های ایران چه میکردند؟ آیا آمریکا و متحدانش در حال آزمودن ایران در میدان های مختلف است؟ نقشه دشمن نسبت به ورود به مرزهای ایران اسلامی آن هم در نزدیکی انتخابات پیش رو چیست؟

چون واقعا خنده دار است که آمریکا با آن همه ادعا و تجهیزات نظامی و جنگی که در اختیار دارد به طور اشتباه! وارد آب های ایران شده باشد.

جمهوری اسلامی ایران با احدی در این عالم بر سر تمامیت ارضی خود شوخی نداشته و بسیار جدی است.همچنان که رهبری این نظام در همه احوال جدی و مصمم بوده و هستند.ایران اسلامی ، ایران پهلوی نیست که شما تصور دارید.ایران اسلامی به احدی در عالم اجازه نخواهد داد تا به حریم این کشور تجاوز نماید.نیروهای نظامی با قدرت و صلابت از کیان جمهوری اسلامی ایران دفاع کرده و به دشمن آنچنان درسی بدهند که تابحال کسی در طول تاریخ جنگ ها نداده است.

حواس متجاوزین به حریم کشور ایران جمع باشد و دست از پا خطا نکنند.بیشتر این موضوع متوجه مزدوران استکبار جهانی در منطقه است که باید مراقب باشند تا دست به خطای استراتژیک نزنند .دیدید که ایران با  رهبر استکبار جهانی چگونه برخورد کرد ، پس با دم شیر بازی نکنید.

هوشمندانه ترین کاری که سپاه کرد پذیرایی از متجاوزان بود.این کار بزرگترین ضربه را به آمریکا زد.با دیدن فیلم بازداشت متجاوزان آمریکایی به آب های خلیج فارس ، کل دنیا متوجه شد که چه کسی متخاصم است و به دنبال تنش میگردد.این عمل ضربه ی به مراتب بیشتری از درگیری نظامی به شیطان بزرگ زد.آفرین به این هوشمندی.

آفرین بر این غیرت و شجاعت.آفرین بر غیور مردان نیروی دریایی سپاه پاسداران که بدون هیچ واهمه ای د ر مقابل ابر قدرت دنیا که هیچ کشوری جرات چنین کاری را نداشت مقتدرانه ایستاد و قدرت ایران اسلامی را به رخ دنیا کشیدند تا کشورهایی مانند عربستان و ترکیه که برای ما رجزخوانی می کنند بدانند اگر غفلتی از خود نشان دهند با اقتدار شیر مردان نیروی دریای جمهوری اسلامی ایران مواجه خواهند شد.

مطمئن باشید که اگر آمریکا کوچکترین احساسی در مورد ضعف ایران داشت حتما عکس العمل نشان میداد ولی می داند که با کوچکترین حرکت اشتباه ، بارانی از بلایای نظامی ایران بر سرش نازل می شود.

این اقدام  نشانگر اقتدار حافظان مرز و بوم ایران بو،  .مرحبا بر دلاور مردان غیور و مرحبا بر رفتار انسان دوستانه ایرانیان .

وَأَعِدُّواْ لَهُم مَّا اسْتَطَعْتُم مِّن قُوَّهٍ وَمِن رِّبَاطِ الْخَیْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدْوَّ اللّهِ وَعَدُوَّکُمْ وَآخَرِینَ مِن دُونِهِمْ لاَ تَعْلَمُونَهُمُ اللّهُ یَعْلَمُهُمْ وَمَا تُنفِقُواْ مِن شَیْءٍ فِی سَبِیلِ اللّهِ یُوَفَّ إِلَیْکُمْ وَأَنتُمْ لاَ تُظْلَمُونَ

 

به قلم شهاب زمانی

انتهی پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است