منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۲
شناسه خبر: 319012
گروه :خبر
20151009142316270

عضو کمسیون سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه غرب با برخورد دوگانه خود اجرای برجام را به مسئله موشکی و حقوق بشر مرتبط کرده است،افزود: دولتمردان اعتدال نمی توانند در برابر زیاده خواهی های آمریکا مقاومت نشان دهند.

احمد بخشایش، عضو کمیسیون امنیت ملی شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به ادبیات دوگانه غرب در مسئله توافق هسته ای گفت: امریکا ادعا می کند که توافق و برجام را دنبال می کند و ما نیز در برابر ان ادعا انتظار داریم که مشکلات کمتر شود.

 

وی با بیان اینکه برجام معیاری برای اعتماد سنجی است،اظهار کرد: اگر امریکا تعهدات خود را در زمینه نفت و مطالبات بانکی انجام دهد مقدمه ای برای رفع اختلافات است چنانچه توفبق پیدا نکرد مشکلات و دوییت ها ادامه خواهد داشت.

 

بخشایش افزود:حاکمیت کشورها برپایه مردم سالاری دینی است و در برابر استکبار مقاومت می کنیم لذا آمریکا با ما بر سر اعتقادات چالش دارد.

 

عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: امریکا از توانایی موشکی ما واهمه دارد چون با برد چند هزارکیلومتری کشورهای خاورمیانه و اسرائیل را در تیر رس دارد.

 

وی با اشاره به اینکه امریکا در مسئله هسته ای تصور کرد که تحریم ها تاثیر گذاربوده است،گفت: دولت با ارتباط دادن مشکلات کشور به تحریم ها آمریکا به این باور رسید که در مسئله موشکی و حقوق بشر نیز تحریم ها موثر است.

 

بخشایش با بیان اینکه غرب با برخورد دوگانه خود اجرای برجام را به مسئله موشکی و حقوق بشر مرتبط کرده است،تاکید کرد: ایران در بحث موشکی قاطع است و تحریم ها تاثیری بر کشور ندارد.

 

وی تصریح کرد: ذات دولتمردان اعتدال است چون با شعار تساهل و تسامح آمده اند نمی توانند در برابر زیاده خواهی های آمریکا مقاومت نشان دهند.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی خاطرنشان کرد:دولت باید در برابر امریکا محکم بایستد و بر حق ملت ایران پافشاری کند.

 

انتهای پیام/ی

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است