منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۲
شناسه خبر: 312703
گروه :خبر
IMG_0677_4692

فرماندار حاجی آباد در جلسه انجمن حمایت از زندانیان گفت : امروز کمک به زندانیان نیازمند یک ضرورت است چرا که این اقدام در نهایت کمک به امنیت جامعه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم حاجی آباد ، اصغر جهانگیری فرماندار حاجی آباد، اظهار کرد: کسانی که به هر دلیل سرپرست شان به زندان میرود نیازمند کمک بیشتری هستند و با توجه به اینکه دچار مشکلات اقتصادی در کنار مشکلات فرهنگی و اجتماعی می باشند ایفای نقش نهادهای مختلف ازجمله نهادهای دولتی در این خصوص می تواند کارساز باشد.

جهانگیری با بیان اینکه اگر می خواهیم به خانواده زندانی کمک کنیم باید آن را به عنوان یک ارزش تلقی کنیم وی اضافه کرد: باید به زندانی در داخل و بیرون زندان توجه کنیم و نهادهای دیگر نیز به آنان کمک کنند و همچنین خانواده زندانی باید مورد حمایت قرار گیرد تا افراد راحت تر زندگی کنند.

ایشان اظهار امیدواری کرد که این کمک ها با نگاه انسان دوستانه و اسلامی در جهت کمک و حمایت از خانواده زندانیان انجام شود و به صورت دائمی باشد و نه مقطعی و همچنین پیشگیرانه و جنبه اثر بخشی داشته باشد.

جهانگیری تصریح کرد: متأسفانه هنگامی که سرپرست خانواری زندانی می شود فرزندانش به خاطر مشکلات اقتصادی و یا نگاه اجتماعی دچار افت تحصیلی می شوند که باید نهادهای مردمی در این خصوص فعال شوند و تلاش کنند خانواده در نبود سرپرست دچار یاس و ناامیدی می شوند.

در پایان ضمن تشکر از اقدامات انجام گرفته اظهار امید واری کرد در سالی که بنام اقتصاد مقاومتی ، اقدام وعمل نامگذاری شده است فرمانداری آمادگی دارد پیشنهادات و برنامه های سازنده زندان در خصوص زندانیان ، بررسی و به منظور آماده سازی برای بازگشت سعادتمندانه به جامعه بکار گیرد.

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است