منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۲۵
شناسه خبر: 183252
گروه :خبر
111

فرمانده ناحیه حاجی آباد گفت: امروز میدان جنگ دشمنان در قالب فرستنده ها و شبکه های ماهواره ای است و یک جنگ تمام عیار اقتصادی، فرهنگی، علمی و تکنولوژیکی را بر علیه کشور راه انداخته اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پیارم حاجی آباد، در این دیدار سرگرد امیری کیا فرمانده سپاه حاجی آباد در دیدار با فرماندهان پایگاههای مقاومت حوزه بسیج المهدی ضمن تبریک هفته عقیدتی و پاسداشت یاد شهدا و امام شهداء و شهید مطهری به نقش و اهمیت جایگاه بسیج در کشور اشاره کرد و افزود: امروزه حضور فعالیتهای پرشور بسیجیان بیش از پیش لازم و ضروری است و این مهم سبب تلاش روز افزون بسیجیان در عرصه فرهنگی و علمی در آنان خواهد شد.
فرمانده سپاه ناحیه حاجی آبادگفت: بسیجیان ما چه در عرصه اقتصادی، فرهنگی واجتماعی و چه در عرصه نظامی حضور مستمر و مداوم داشته و حافظ انقلاب اسلامی و ملت بزرگ ایران هستند.
سرگرد حجت امیری کیا در ادامه سخنان خود با اشاره به فریضه امربه معروف و نهی از منکر که بر هر مسلمان واجب است افزود: شما فرماندهان پایگاهای بسیج باید در این زمینه هیچ گونه کوتاهی نکنید و در بین اعضای بسیج خود آسیب ها را شناسایی کنید و آنها را نسبت به این آسیب آگاه کنید.
سرگرد امیری کیا در ادامه افزود: امروز میدان جنگ دشمنان در قالب فرستنده ها و شبکه های ماهواره ای است و یک جنگ تمام عیار اقتصادی، فرهنگی، علمی و تکنولوژیکی را بر علیه کشور راه انداخته اند.
وی در ادامه افزود: وقتی دشمن در تمامی صحنه های نبرد نظامی شکست خورد، جنگ را با تهاجم گسترده به فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی ما آغاز کرد و اگر امروز در این زمینه کوتاهی کنیم شکست سختی در انتظارمان خواهد بود .
امیری کیا ورود انواع مواد مخدر و شیوع مفاسد اجتماعی ، فاصله گرفتن از ارزشها وترویج بی غیرتی و بی تفاوتی دینی از طریق فضای مجازی وشبکه های ماهواره ای را از حربه های دشمن ذکر کرد و خاطر نشان ساخت : امروز دشمن بدون سرصدا در خانه های ما رسوخ کرده تا نسل جوان وآتیه ساز این کشور را به نسلی خنثی وبی کفایت تبدیل کند.
این مسئول تصریح کرد : آرامش و امنیت این کشور آسان وارزان به دست نیامده است ومبادا با غفلت وغرق شدن در روزمرگی آن را ارزان از دست بدهیم .
وی ادامه داد :افتخار امروز نظام اسلامی نفوذ معنوی در سراسر جهان و صدور اسلام ناب محمدی به اقصی نقاط جهان است که با رشادت وایثار وپایمردی مردان بزرگی به دست آمده است .تمام همت امروز ما باید پاسداری از خون شهدا و آرمانهای آنان باشد.
همزمان با هفته عقیدتی فرماندهان پایگاههای مقاومت حوزه بسیج المهدی با فرمانده سپاه ناحیه دیدار کردند

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی