منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۸
شناسه خبر: 190198
گروه :خبر
81566984-6380457

امام جمعه اهل سنت بندر چارک گفت : مسائل اقتصادی و تحریم ها فشار کاری بر مردم وارد می کند این مسئله نمی تواند ما را از راه امام و شهداء تغییر دهد بلکه باید با راهکارهای جدید در پس حل این مشکلات باشیم .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از   مروارید نیوز ،شیخ مسعود راهبر امام جمعه اهل سنت بندرچارکبا اشاره به رحلت حضرت امام خمینی (ره) گفت : امروز بعد از گذشت ۲۶ سال از ارتحال آن عظیم الشان هنوز نفس آن مرد بزرگ در کشور استشمام می شود و باز عامت مقام معظم رهبری همچنان پاپرجا و مستحکم اداره می گردد.
وی اظهار کرد : ایران در زمان طاغوت در فساد و بی عدالتی و ظلم به سر میبرد و امام راحل با همت مردم به این ظلم و ستم خاتمه داد .
امام جمعه اهل سنت بندرچارک ادامه داد : امروز بعد از گذشت ۳۶ سال از این انقلاب بیش از پیش توانمند تر و مستحکم تر با وجود همه ی نیرنگ ها به راه خود ادامه می دهد و امام راحل همیشه مردم را دعوت به وحدت کلمه می نمودند و این اتحاد را در ملت و همه گروه ها و مذاهب اسلامی توصیه می نمود و اگر امت اسلامی این بیانات و نگاه امام را سرلوحه اعمال خود قرار داده بودند امروز دچار این همه اختلاف تنازع نبود .
شیخ راهبر اضافه نمود : این امام الگوی تمام عیار نماد وحدت و اتحاد در جامعه است و امروز وظیفه همه ما این است که راه امام و شهداء را ادامه دهیم.

امام جمعه اهل سنت بندرچارک با اشاره به وحدت و اتحاد در بین مسلمین جهان گفت : امروز این ضربه های سنگین که بر پیکره ی امت اسلامی وارد می شود در اثر نبود اتحاد در بین امت اسلامی است و امیدواریم خداوند متعال با لطف خودش این جنگ ها را خاتمه دهد و شاهد این قتلها و غارتها و سر بریدن ها در امت اسلامی با نام اسلام نباشیم .

وی در ادامه عنوان کرد: اگر امروز مسائل اقتصادی و تحریم ها فشار کاری بر مردم وارد می کند این مسئله نمی تواند ما را از راه امام و شهداء تغییر دهد بلکه باید با راهکارهای جدید در پس حل این مشکلات باشیم .
شیخ راهبر اضافه نمود : امام همیشه همگان را به تقوا و پرهیزگاری دعوت می نمود و اگر امروز بعضی از مسئولین شفارشات امام راحل را رعایت می کردند شاهد اینگونه فساد های اقتصادی نبودیم .
امام جمعه اهل سنت بندرچارک ادامه داد : در آستانه سالروز بزرگداشت سربازان گمنام ضمن تبریک به نیرو های امنیتی و اطلاعاتی و این سربازانی که مجاهدت های خاموش خودشان توانسته اند نقش مهمی در ایجاد آرامش و امنیت ایفا کنند و امروز همه منطقه در اتش و فتنه هستند ولی در ایران اسلامی شیعه و سنی در کنار هم در آرامش زندگی می کنند واین مرهون و مدیون مجاهدتهای خستگی ناپذیر این عزیزان هستیم .
راهبر خاطر نشان کرد: امروز همه پیشرفتها در گروه امنیت می باشد اگر خواستار پیشرفت های سیاسی ،اقتصادی ، فرهنگی هستیم باید امنیت داشته باشیم و همگان می دانند که توسعه رابطه تنگاتنگ و تعامل خوب با امنیت دارد و قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران هم امروز در سایه امنیت و زحمات مخلصانه نیروهای امنیتی می باشد و این عزیزان قلب و چشم بینای این انقلاب هستند .

 

 

انتهای پیام/

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی