منتشر شده در تاریخ: جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۳
شناسه خبر: 321152
گروه :خبر
IMG_6239

امام جمعه بندرعباس گفت: برخی ها به دنبال بی اعتمادی مردم به سنگرهای نماز جمعه هستند، من جریانی نیستم؛ نه چپم ونه راست و من غیر از جریان رهبری کسی را نمیشناسم. برای همیشه عرض میکنم نماز جمعه جای درگیری نیست ، من آخوند آزاد و حر هستم و در مشت هیچ کس قرارنخواهم گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل ، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی خطیب نماز جمعه بندرعباس گفت: امروز فرعون مصر در شکل فرعون واشنگتن ظاهر شده است.

 

آیت الله غلامعلی نعیم آبادی اظهار داشت: ریشه ایران هراسی در دنیا آمریکاست و اقدامات آمریکا برضد ایران همانند ظلم فرعون علیه موسی است و این آمریکا خواهد بود که نهایتا رسوا می شود.
وی افزود: چهره ها عوض میشود اما جریان ها یکی است، شمر ها با نامهای مختلف همیشه بوده اند و حسین ها نیز با نام مختلف برای مقابله با شمرها بوده اند.

 

امام جمعه بندرعباس تصریح کرد:مصائب را به نماز جمعه نکشانید. چندین سال پیش در نماز جمعه بر علیه استاندار شعار دادند و من نگذاشتم ، فضای نماز جمعه را نباید برای تسویه حساب ها قرار داد، کسی با شخص بنده کار دارد میتواند به دفتر اینجانب مراجعه کند و اگر کاری از من بر بیاید در خدمت هستم تهمت های بی ربط نسبت به سنگرهای نماز جمعه را قبول نکنید. متأسفانه برخی هستند که همیشه تهمت می زنند؛ روزی من را زمین دار میکنند، روزی پسرخاله دار می کنند روزی چند زن دار می نامند.
نعیم آبادی گفت: برخی ها به دنبال بی اعتمادی مردم به سنگرهای نماز جمعه هستند. من جریانی نیستم؛ نه چپم ونه راست و من غیر از جریان رهبری کسی را نمیشناسم. برای همیشه عرض میکنم نماز جمعه جای درگیری نیست ، من آخوند آزاد و حر هستم و در مشت هیچ کس قرارنخواهم گرفت.

 

آیت الله نعیم آبادی بیان کرد: سوم خرداد و فتح خرمشهر را به همه ارتشیان سپاهیان و بسیجیان تبریک میگویم، ما باید عناصر پیروزی سوم خرداد را باید بررسی کنیم. پیامبر در جنگ بدر پیروز شد اما همین پیامبر در جنگ احد شکست خورد، پیامبر عوض نشد اما پیروان عوض شدند و قلبشان از خدا خالی شد. خرمشهر پیروز شد چون دلها با خدا بود وامام فرمود خرمشهر  را خدا آزاد کرد. باید ببینیم خرمشهر آن دوران چه داشت، آن را حفظ کنیم و اگر از دست رفتا برگردانیم.

 

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: سربازان گمنام با نامانی هستند که گمنامند . نتیجه کارشان مشخص اما خودشان نامشخص هستند. حضور جاسوسان ریشه های فساد، مواد مخدر و… این سربازان گمنام هستند که با آنها مبارزه می کنند، باید آنان را شناخت و کارشان را قدر دانست.

 

وی افزود: اسراف از گناهان کبیره است خداوند در قرآن میفرمایند کسانی که نعمت های خدا را دور میریزند برادران شیطانند. ما باید در عروسی هایمان جشن ها و آشپزخانه ها مراقب باشیم فضای ما شیطانی نشود.

 

امام جمعه بندرعباس در پایان ضمن تبریک میلام امام زمان(عج) اظهار کرد: نشانه ها ی ظهور دلیل نزدیکی ظهور نیست بلکه علائم برای گم نکردن راه است و مقصد نزدیک نیست، این تفسیرها خطرناک است.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است