منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۱
شناسه خبر: 190295
گروه :خبر
13930329000447_PhotoA

رئیس دفتر سیاسی اتحادیه میهنی و خطیب مسجد امام کردستان عراق با اشاره به اینکه امروز در جهان، جمهوری اسلامی جایگاه خاص خود را دارد، گفت: لازم است برای این جایگاه ایران اهمیت قائل شویم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، ماموستا علی محمود نیازی ظهر امروز در دیدار علمای اقلیم کردستان عراق اظهار کرد: تمایل به ادامه ارتباطات میان دو منطقه اقلیم عراق و استان کردستان ایران را داریم.

وی با اشاره به اینکه امروز در جهان، جمهوری اسلامی جایگاه خاص خود را دارد، گفت: لازم است برای این جایگاه ایران اهمیت قائل شویم و به این موضوع توجه کنیم.

رئیس دفتر سیاسی اتحادیه میهنی و خطیب مسجد امام کردستان عراق تصریح کرد: امروز جهان اسلام در معرض تهدید است و اینگونه دیدارها موجب ناکامی دشمن می‌شود.

ماموستا نیازی با اشاره به اینکه این دیدارها نشان دهنده وحدت و انسجام ما است، خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام می‌خواهند تفرقه‌اندازی کنند و بحث آنها شیعه و سنی نیست.

وی تصریح کرد: علمای دینی در منطقه اقلیم عراق از هر نهادی که این همبستگی را تقویت کند استقبال می کنند و امیدواریم این موضوع مورد توجه در آینده قرار بگیرد.

مدرس اهل سنت سنندج نیز در این جلسه با یادآوری دوران پیروزی انقلاب اظهار کرد: در آن مقطع برخی افراد بدون اعتقاد و بی‌اخلاق به درون احزاب معاند رفتند که قصد نابودی دین اسلام را داشتند.

ماموستا سیداشرف حسامی با بیان اینکه وضعیت روحانیون در دوران کنونی نسبت به گذشته بهتر شده است، گفت: دستاوردهای نطام با نثار خون هزاران جوان مخلص در دوران انقلاب و زمان جنگ به دست آمده است.

وی در پایان با اشاره به اینکه نظام اسلامی پایگاه دلبستگی اسلام و مسلمانان است، گفت: همه مسلمانان باید نظام را حمایت کنند و این کار به سود تمامی امت اسلامی است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است