منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۹:۵۰
شناسه خبر: 191104
گروه :خبر
index

امام جمعه اهل سنت بندرپل گفت: امام راحل با تکیه به قدرت خدا و اعتقادی راسخ درس آزادی خواهی را به حق جویان جهان داد.

شیخ حسین بازماندگان، امام جمعه اهل سنت بندرپل در گفتگو با خبرنگار هرمز با بیان اینکه بعد از ختم رسالت دروازه نبوت تا قیام بسته شد، گفت:خداوند بندگانش را بدون راهنما و راهبر رها نکرده و وظیفه پیامبران را برعهده برگزیدان امت نهاده است.

وی اظهار کرد: وجودپاک حضرت امام روح الله نیز موهبتی الهی برای امت اسلامی در این برهه از زمان بود لذا  حضرت امام به بشریت عصر حاضر فهماند که انسان شرافت دارد و این شرافت در خداشناسی نهفته است.

و ی افزود: لازمه رسیدن به شرافت ایمان است و هر کس که خواهان شرافت باشد از طریق معرفت الهی به آن خواهد رسید.

بازماندگان با بیان اینکه زندگی معنوی و مادی امام خمینی برگرفته از زندگی و رهنمودهای سلاله ی پاکش بود، تصریح کرد:امام خمینی دارای شخصیتی منحصر به فرد بود و هر انسان  آزاده ای در نگاه اول به زندگی آن امام بزرگوار به این مطلب اعتراف می کند .

وی با اشاره به مجاهدت های رهبر انقلاب برای نجات جامعه مسلمان از ظلم عنوان کرد:معمار کبیر انقلاب دارای ایمانی قوی و اعتقادی راسخ بودند که در تار و پود وجودشان نهفته بود و ذات لایزال الهی اصلی ترین تکیه گاه او در رسیدن به اهدافشان بود.

امام جمعه اهل سنت بندر پل یادآور شد:امام راحل با تکیه به قدرت خدا فرمودند که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند که درس آزادی خواهی را به حق جویان جهان  داد.

وی با اشاره به اینکه در راستای رسیدن به هدف از ملامت هیچ ملامت کننده ای نباید نترسد، اظهار کرد:ما ملت ایران به خود میبالیم که امام عزیزمان این خصوصیات را دارا بودند و  از هیچ قدرت بشری هراسی نداشتند .

بازماندگان گفت:امام خمینی در راه رسیدن به اهدافشان همانندپیامبر اسلام(ص) بر قلب های انسانها نفوذ کردند و با گذشت زمان نیز با قدمهایی استوار راهش را ادامه می دهند.

 

وی با بیان اینکه امام راحل روش درست زیستن و زندگی پاک اسلامی را به همگان نشان داد،تصریح کرد: شخصیت ایشان برگرفته از شخصیت بزرگان دین و زندگی این ابرمرد جهان اسلام تایید الهی و امدادها بود.

 

امام جمعه اهل سنت بندرپل با اشاره به اینکه حضرت امام درس زندگی وجهاد و مقاومت را از پیامبر اکرم آموختند،خاطر نشان کرد: حضرت امام در دوران خواب زدگی وغفلت امت اسلامی با قیام خود جامعه ی مرده را جانی دو باره بخشید و پیشرفت اسلام را فراهم آورد لذا بزرگان دین و سیاست بایددر راستای شناساندن شخصیت این امام بزرگ به نسل جوان همتی شایسته از خود نشان دهند.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی