منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۸:۳۳
شناسه خبر: 190566
گروه :خبر
images

رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد گفت: امام خمینی(ره) در عصر حاضر احیا گر مجدد اسلام ناب بوده و توانست نه تنها ملت ایران بلکه جهان اسلام را از خواب غفلت بیدار کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، حجت الاسلام درویشی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد در گفتگو با خبرنگار پیارم حاجی آباد، مهمترین اهداف امام خمینی(ره) از انقلاب اسلامی، مبارزه با طاغوت، بریدن دست بیگانگان از مملکت ، استقلال سیاسی، اقتصادی و در ایران و همچنین احیای اسلام ناب و به ارج نهادن به ارزشهای دینی و انسانی از جمله اهداف ایشان می باشد.
درویشی افزود: امام خمینی (ره) اجرای قوانین اسلای را سرلوحه کارش قرار داد و از سو دیگرمهمترین علت سقوط حکومت فاصله گیری از آموزه های دینی، اتکای به بیگانگان و عدم توجه به مردم بوده است.
درویشی بیان داشت: امام خمینی(ره) از همان بدو کار از سال 42 آنچه به زبان آورد و برایش قیام کرد باورهای دینی، خودفروشی، عدم داشتن استقلال ، وابستگی به بیگانگان ، حضور مستشاران و به سلطه گرفتن مملکت می باشد .
وی ادامه داد: تمام توکل امام به خداوند بود که در این مسیر سخت با دست خالی گامهای بزرگی برداشت و انقلاب را به پیروزی رساند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد  تصریح کرد: انقلاب اسلامی یعنی راهی که اهداف آن اسلام و ارزشهای اسلامی است و انقلاب اسلامی و مبارزه صرفا” برای بر قراری ارزشهای اسلامی انجام می گیرد.
وی یاد آور شد: امام با آگاهی کامل به مسائل مختلف جامعه در برابر ابرقدرتهای زور قرار گرفت و توانست ارزشهای اسلامی را جایگزین غیر ارزشها کند، استقلال را جایگزین وابستگی کند خودکفایی را جایگزین نیاز به بیگانگان کرد.

 

درویشی  گفت: امام خمینی(ره) در عصر حاضر احیا گر مجدد اسلام ناب بوده و توانست نه تنها ملت ایران بلکه جهان اسلام را از خواب غفلت بیدار کند حتی خیلی از بزرگان و سیاسیون غیر مسلمان هم معتقدند که امام خمینی با اهدف بزرگش جهان را نسبت به خیانت و جسارت ابرقدرتها آگاهی داد و عاملی برای انقلاب های دیگر و بیداری اسلامی در جهان و منطقه شود.

وی  بیان داشت: بی تردید آرمانهای امام و انقلاب برای ابد در تاریخ خواهد ماند دیگر دستی نمی تواند اوضاع قبل از انقلاب را به مملکت باز گرداند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد خاطر نشان کرد: امید است که ملت شریف ایران آگاهانه آرمانهای امام و انقلاب را سرلوحه کار خود قرار داده و از آن محافظت کنند تا کسی وسوسه تجاوز به ایران را نکنند.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است