منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۶
شناسه خبر: 349653
گروه :خبر
IMG_8392

امام جمعه کیش گفت: در برخی حوزه ها و میدان هایی که کار سخت تر است آزمون ها نیز سخت تر است اما اجر بالاتری دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از کیش پرس، حجت الاسلام حسن علیدادی امام جمعه کیش در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان سابق و جدید نیروی انتظامی ویژه کیش که باحضور فرمانده ناجا” سردار حسین اشتری” در مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد با تقدیر از خدمات ارزشمند فرمانده سابق نیروی انتظامی ویژه کیش گفت: تودیع و معارفه همیشه هست  اما آنچه ماندگار است عملکرد خوب و زحمات، اندیشه های شایسته و اعمال بایسته است.

وی افزود: سرهنگ دهکی در طی 4 سال خدمت صادقانه در نیروی انتظامی از سلامت کامل فکر و عقیده، سلامت مالی و سلامت اخلاق و دینداری برخوردار بود و شخصا بر این مدعا گواهی میدهم.

حجت الاسلام علیدادی اظهار کرد: سرهنگ دهکی نیرویی ارزشمند، ولایتمدار و معتقد به احکام نورانی اسلام، اهل مسجد و محراب، نمازهای جمعه و جماعت بوده و در حوزه های فرهنگی در درون و بیرون سازمان همواره در سلامت کامل فکر و عقیده فعالیت کرده است.

وی با تاکید بر اینکه در برخی مسئولیت ها کارکردن سخت است و هرچه میدان عمل سخت تر باشد آزمون و ابتلاء نیز سخت است افزود: فرمانده ویژه کیش در حالی این مسئولیت را تحویل می دهد که در طی 4 سال گذشته از سلامت کامل مالی برخوردار است و این برای نظام جمهوری اسلامی ایران افتخار است.

امام جمعه کیش با بیان اینکه اگر کسی بتواند در همه جوانب به معنای واقعی دیندار باشد و به رضایت خدا جامه عمل بپوشاند اجر بالایی خواهد داشت اظهار کرد: کار در حوزه قضا وحوزه های امنیتی از سخت ترین حوزه های کاری است.

وی با تبریک به انتصاب سرهنگ رحیم جهانبخش به عنوان فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش ، جزیره کیش را منطقه ای حساس در کشور دانست و عنوان کرد: امید است در کنار مدیرعامل خلاق و شایسته جزیره و با همدلی و همیاری شاهد رونق و توسعه بیشتر در این شهر باشیم.

اوج اقتدار ایران اسلامی در سایه نیروهای مسلح توانمند و مقتدر

در بخش دیگری از این مراسم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش نیز با بیان اینکه امروز با وجود تمام ناامنی ها در منطقه کشور ما به واسطه نیروهای مسلح مقتدر و پرتوان در اوج اقتدار قرار دارد افزود: جمهوری اسلامی ایران علی رغم قرار گرفتن در منطقه ای پرآشوب با اقتدار کامل در منطقه حضور دارد و تبدیل به پایه های ثبات منطقه شده و پا را از این فراتر گذاشته و در خارج از مرزها امنیت را برقرار کرده است.

وی به پیچیدگی و گستردگی وظایف و مسئولیت های نیروی انتظامی و دیگر نیروهای مسلح اشاره کرد و افزود: گستره وسیعی از مسئولیت ها بر گردن این نیروها در زمین، دریا، هوا، گستره کسب وکار و ارتباط با مردم وجود دارد.

مونسان تجمیع اقتدار و مهربانی و رافت را امری بسیار دشوار توصیف کرد که نیروی انتظامی از عهده آن به خوبی برآمده است و تشریح کرد: رهبر انقلاب ویژگی هایی همانند اقتدار، عزت، پاکدامنی و پرهیزگاری، درستکاری و امانتداری، دقت و سرعت در انجام وظایف و دفاع از ارزش های اسلامی را برای نیروهای مسلح برشمرده اند.

وی با اشاره به ویژگی های خاص جزیره کیش در نگاه مردم و مسئولان اظهار کرد: جزیره کیش با ماموریت گردشگری تعریف شده و هر جا پای گردشگر به میان می آید مولفه های خدمت سخت تر خواهد شد زیرا هم نگاه مسئولان و هم نگاه مردم به این منطقه ویژه است و باید طیف وسیعی از مردم راضی نگاه داشته شوند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ادامه داد: اگر با سعه صدر با مردم برخورد کرده و اعمال قانون کنیم؛ فضای ایجاد شده به رونق کیش کمک می کند.

وی تاکید کرد: همه ما تحت فرمان یک رهبر و یک پرچم باید با هم افزایی جلوی خروج گردشگران، حتی یک نفر را به خارج از کشور بگیریم.

مونسان تاکید کرد: عناد و دشمنی کشورها حتی برخی کشورهای همسایه با ما آشکار است و و نباید گردشگران خود را تقدیم آن ها کنیم.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در این مراسم با تقدیر از خدمات ارزنده و شایسته سرهنگ دهکی در طول مدت خدمت در جزیره کیش و تبریک انتصاب سرهنگ جهانبخش اظهار امیدواری کرد همچون گذشته نیروهای مسلح در کنار دیگر ارگان ها و نهادهای کیش با هم افزایی و تعامل در راستای رونق جزیره کیش تلاش کنند.

در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان سابق و جدید نیروی انتظامی ویژه کیش که باحضور سردار سرتیپ پاسدار” حسین اشتری” در مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد؛ امام جمعه کیش، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، امام جمعه اهل تسنن کیش، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی، کارکنان نیروهای نظامی و انتظامی و مسئولان ادارات و نهادهای مستقر در جزیره کیش حضور داشتند.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد