منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۰
شناسه خبر: 319585
گروه :خبر
13950226000914_PhotoA

دکتر محمد عاصی در همایش بین المللی همصدا با اقصی تصریح کرد که سیاستی که برخی کشورهای عربی در قبال فلسطین در پیش گرفته اند بر خلاف اسلام است و عربستان یکی از بزرگترین ابزارهای رژیم صهیونیستی برای فریب مسلمان ها است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، دکتر « محمد عاصی» امام جمعه مسجد اسلامی شهر واشنگتن و عضو اتحادیه بین المللی سازمانهای مردم نهاد حامی فلسطین ظهر امروز در کنفرانس بین المللی همصدا با اقصی  با اشاره به اینکه دشمن در نظر داد با ترویج فرقه گرایی در میان مسلمانان به ویژه کشورهای همسایه فلسطین، زمینه های اشغال کامل آن را فراهم سازد افزود: اگر درست بنگریم می بینیم که تمام کشورهای اطراف فلسطین درگیر جنگ هستند  سوال اینجاست که این سطح از کشتار و درگیری و فرقه گرایی در مجاورت فلسطین برای چیست؟

وی گفت :  جمهوری اسلامی ایران که امروز در ان حضور داریم  در طول 37 سال گذشته خط و مشی را  دنبال کرده است که پایان آن آزادی فلسطین است.این خط و مشی تنها راه  برای آزادی فلسطین،  بازگشت آوارگان فلسطینی و  باز پس گیری سرزمین  آنها است.

امام جمعه شهر واشنگتن افزود: رژیم صهیونیستی یک رژیم آپارتایدی جنایتکار است و سران آن مجرم هستند. موجودیت این رژیم به این خاطر است که ما اهتمامی به مسئله فلسطین نداریم و این عدم اهتمام به این دلیل است که همواره آنها با ترفندهای مختلف ما را درگیر مشکلات و مصائبی کرده  و از مسئله نخست جهان اسلام یعنی فلسطین جدا کردند.

وی  با بیان اینکه فرقه گرایی یکی از مهمترین گرفتاری های مردم مسلمان به ویژه کشورهای عربی منطقه و اطراف فلسطین است تصریح کرد: متاسفانه باید گفت که فرقه گرایی برگ برنده ای در دست صهیونیست ها است و آنها  تمام سرمایه و ابزار خود را بر روی آن متمرکز کرده اند تا اهداف خود در فلسطین را به پیش ببرند.

عضو اتحادیه بین المللی سازمانهای مردم نهاد حامی فلسطین گفت :  سیاست هایی که برخی کشورها در مورد مسئله فلسطین در پیش گرفته اند بر خلاف اسلام است و در همه امور مردم مسلمان خود را فریفته اند و عربستان یکی از بزرگترین ابزارها برای پیشبرد فرقه گرایی و فریب مسلمانان در دست صهیونیست هاست.

وی در پایان سخنان خود تصریح کرد: باید بدانیم اگر امروز عراق و سوریه و لیبی ویران شده است برای چیست و ما باید چه بکنیم؟ آیا دوباره آنها را خواهیم ساخت تا دوباره صهیونیست ها به ترفند های گوناگون این کشورها را نابود کنند؟ پس باید  به عنوان اولین قدم بدنبال  نابودی رژیم صهیونیستی باشیم  تا دیگر کشور مسلمانی تخریب نشود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان