منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۲
شناسه خبر: 176040
گروه :خبر
13940114000313_PhotoA

امام جمعه نجف اشرف اعلام کرد که موفقیت مذاکرات هسته‌ای بین ایران و گروه ۵+۱ در لوزان سوئیس، پیروزی بزرگی برای تهران است.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، صدرالدین قپانچی امروز در خطبه نماز جمعه با تاکید بر اینکه کشورهای مستکبر مجبور به اعلام موافقت خود با ایران درباره برنامه هسته ای این کشور شدند، گفت: دست آوردی که در مذاکرات لوزان حاصل شده است، یک پیروزی برای ایران محسوب می شود.

امام جمعه نجف تاکید کرد که «ایران توانست سرمداران استکبار جهانی را مجبور کند که موافقت خود با برنامه هسته ای این کشور را اعلام کنند».

وی در بخش دیگر از سخنان امروز خود در نجف اشرف از «مقاومت ملت یمن» تمجید کرد و گفت: تجاوز علیه یمن امری غیر قبول است.

صدر الدین قپانچی همچنین از «همراهی اتحادیه عرب با تجاوزات علیه یمن» ابراز تاسف کرد و گفت: عملیات متجاوزانه ائتلاف سعودی موسوم به «طوفان قاطع» به فروپاشی هیبت همه آنها سرعت خواهد بخشید.

امام جمعه نجف در ادامه به مساله آزادسازی تکریت اشاره کرد و گفت: تکریت به دست قهرمانان مومن و بدون نیاز به کمک ائتلاف بین المللی ضد داعش آزاد شده است و شاهد آن هستیم که چگونه عناصر داعش همانند موش به دنبال سوراخ موش می‌گردند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی