منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۳
شناسه خبر: 264296
گروه :خبر
13940712000626_PhotoA

امارات عربی متحده اعلام کرد روابط دیپلماتیک خود را با ایران کاهش می‌دهد و به سطح کاردار می‌رساند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، امارات عربی متحده از کاهش سطح روابط خود با ایران خبر داد و اعلام کرد آن را به سطح کاردار می‌رساند.

بر اساس گزارش رسانه‌های اماراتی، این کشور اعلام کرد «سیف الزعابی» سفیر خود را از تهران فرا خواهد خواند و از تعداد دیپلمات‌های ایرانی در ابوظبی خواهد کاست.

بنا به گزارش وبگاه «24» امارات،  وزارت خارجه این کشور مدعی شد مداخلات ایران در امور کشورهای عربی و حاشیه خلیج فارس به حد بی‌سابقه رسیده است.

در پی تعرض به سفارت عربستان در تهران (در شنبه شب هفته جاری) تا کنون عربستان و بحرین از قطع روابط دیپلماتیک خود با ایران خبر داده‌اند و سودان اعلام کرد سفیر ایران را اخراج می‌کند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است