منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۵
شناسه خبر: 345836
گروه :خبر
139409041749193616584134

فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش اظهار کرد:تا زمانی که فرهنگ عاشورایی پابرجا باشد شاهد فرهنگ شهادت طلبی و ولایت مداری با صلابت و اقتدار در جامعه خواهیم بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از رفتار نیوز امیر حسین آزاد،فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه بهترین روش انتقال فرهنگ شهادت، محور قرار دادن سیره ی عملی شهداست، گفت:شهدای غواص  یک فرهنگ را در بین جوانان مسلمان نهادینه کردند و آن تبعیت از مرجعیت و ولایت مداری، خدا محوری و معاد باوری می باشد.

وی افزود: شهدا با وصیت نامه هایشان خواستار همراهی بیشتر ما با روحیه ایثارگری و ولایت مداری نشان دادند که شاخص اولویت و دغدغه آنان تقویت فرهنگ عاشوراء است.

فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی تاکید کرد: هر زمان هر حرکتی را بر محوریت دین و مرجعیت انجام داده ایم، ابتر نمانده و به نسل های  آینده انتقال یافته، شهدای غواص نشان دادند دغدغه هایشان برای تاریخ ایران اسلام ناب محمدی تا پای جان است .

آزاد تصریح کرد: هر کسی در معادباوری و تبعیت از ولایت شک داشته باشد، به قله  شهادت نمی رسد، شهدا به آن قله رسیدند چون شک  به ولایت دینی نداشتند شهدا دغدغه ارزش مداری و تبعیت از مرجعیت داشتند.

فرمانده منطقه یکم ارتش راهبردی جمهوری اسلامی  با اشاره به عقیم ماندن دشمن به خاطر ان قلت نیاوردن و ثبات در آرمان تاکید کرد: اگر استکبار عقیم مانده و پشت مرزهای جغرافیایی، فکری، عقیدتی ما مانده بخاطر وجود همین نگاه تفکری است.

امیر آزاد اظهار کرد:  فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش اظهار کرد:تا زمانی که فرهنگ عاشورایی پابرجا باشد شاهد فرهنگ شهادت طلبی و ولایت مداری با صلابت و اقتدار در جامعه خواهیم بود.

وی با اشاره به حجمه های  دشمن در ابعاد جعرافیایی، فکری و عقیدتی تاکید کرد: عمل به راه و سیره ی شهداء، توجه به وصیت نامه هایی است حاصل خون شهدا زنده بودن اسلام ناب درحال حاضراست که توانسته انتقال دهنده فرهنگ عاشورایی افکار آرمانی تمدن نوین  اسلام را در جوامع و ملل نفوذ دهد، مواظب باشیم کمترین فراز و نشیب ها را نداشته باشد.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود