منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۹
شناسه خبر: 233803
گروه :خبر
IMG-2015صبصبصضیضص1015-WA0012

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش جناح گفت : لذت یادگیری مطالب آموزشی توأم با حرکات ورزشی در طرح حیاط پویا پیش بینی شده است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، محمدباقر جمالی معاون پرورشی و تربیت اداره آموزش و پرورش جناح گفت : طرح حیاط پویا و المپیادهای درون مدرسه ای از مهمترین محورهای فعالیت دبیران تربیت بدنی منطقه جناح در سال جاری خواهد بود .

 

محمدباقر جمالی طرح حیاط پویا را گامی در جهت پویایی هرچه بیشتر ساعات استراحت و حیاط آموزشگاه ها دانست و افزود : حیاط آموزشگاه با طراحی های زیبا و ابتکاری برای یادگیری دروس مختلف و تلفیق آن با حرکات ورزشی باعث نشاط بیشتر دانش آموزان می شود .

 

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش جناح اضافه کرد : لذت یادگیری مطالب آموزشی توأم با حرکات ورزشی در طرح حیاط پویا پیش بینی شده است .

 

در ادامه باقر محمدپور کارشناس تربیت بدنی و سلامت اداره آموزش و پرورش جناح گفت : بخش مهم دیگری از فعالیت های دبیران تربیت بدنی در سال جاری توجه به المپیادهای درون مدرسه ای می باشد .

 

وی در پایان ضمن تشکر از دبیران تربیت بدنی که در بحث المپیادهای درون مدرسه ای فعالیت خوبی در سال گذشته داشته اند اظهار داشت : این برنامه در سال جاری نیز از مهم ترین شاخص های فعالیت معاونت تربیت بدنی استان می باشد و تأکید زیادی بر اجرای هرچه باکیفیت تر آن شده است .

 

انتهای پیام/س

 single
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان