منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۹
شناسه خبر: 211292
گروه :خبر
13940123000554_PhotoA

نخست‌وزیر عراق با بیان دشوار بودن روند اصلاحات در کشور، مرجعیت و مردم را پشت‌گرمی اساسی برای ادامه مبارزه با فساد دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، نخست‌وزیر عراق حمایت مردم و پشت‌گرمی مرجعیت را عامل قدرت دولت در مبارزه با فساد و انجام وظایف مربوطه دانست.

حیدرالعبادی هفته گذشته لایحه مبارزه با فساد اداری و مالی را پس از تصویب هیأت دولت روانه پارلمان کرد و از آن جایی که مردم و مرجعیت پشتیبان اصلی این لایحه بودند با رأی قاطع پارلمان تصویب شد.

العبادی در ادامه سخنان خود گفت: روند اصلاحات آسان نیست و تروریسم از اختلافات سیاسی بهره می‌برد.

نخست‌وزیر عراق در اشاره به برخی جهات فساد در عراق گفت: بنده 38 محافظ شخصی دارم اما برخی مسئولین تا 900 محافظ شخصی نیز برای خودشان اختیار کرده‌اند.

العبادی اما تأکید کرد: به صلاح هیچ کسی نیست که نظام سیاسی فعلی فرو بپاشد و اصلاحات باید در چارچوب نظام سیاسی فعلی پیش برود.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد