منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۰
شناسه خبر: 337552
گروه :خبر
13941228000365_PhotoA

سخنگوی امنیتی نیروهای الحشد الشعبی تأکید کرد که این گروه در معرض فشارهای سیاسی و رسانه‌ای است، اما در صحنه برای آزادسازی تمامی خاک عراق باقی خواهد ماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «یوسف الکلابی» سخنگوی امنیتی نیروهای الحشدالشعبی در جریان کنفرانس مطبوعاتی با وزیر دفاع عراق و نماینده عملیات سامرا، شرکت کرد.

 در این کنفرانس خبری، یوسف الکلابی، سخنگوی امنیتی نیروهای الحشدالشعبی، با اشاره به انفجار در مرقد «السید محمد» در شهر «بلد» که شامگاه پنج‌شنبه اتفاق افتاد، آن را کار نیروهای ویژه تروریست‌های داعش دانست.

وی ادامه داد: تحقیقات فوری در جریان است و باید در برنامه‌ریزی‌های امنیتی تجدید نظر شود.

الکلابی افزود: ما اطلاعاتی در دست نداریم که آن را مخفی کنیم اما در بیان برخی مطالب صبر می‌کنیم تا بتوانیم تروریست‌هایی که فرار کرده‌اند را به دام بیندازیم.

او همچنین مسئولیت انفجار در «السید محمد» را بر گردن فرماندهی عملیات سامرا انداخت.

این مسئول بلند پایه الحشد الشعبی همچنین تأکید کرد که ما در معرض حملات رسانه‌ای و سیاسی هستیم اما در صحنه باقی می‌مانیم و تا آخرین وجب از خاک عراق را آزاد می‌کنیم.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی