منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۲
شناسه خبر: 191355
گروه :خبر
13930324000881_PhotoA

نیروهای بسیج مردمی «الحشد الشعبی» از پاک‌سازی ۸ هزار کیلومتر مربع از اراضی تحت سیطره گروه تروریستی داعش در استان‌های صلاح‌الدین و الانبار عراق خبر دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس بسیج مردمی عراق موسوم به «الحشد الشعبی» اعلام کرد که این نیرو در جنوب غربی استان صلاح الدین و شمال الانبار حدود 8 هزار کیلومتر مربع از خاک عراق را از تروریست ها پاکسازی کرده است.

از سوی دیگر، نیروهای مشترک عراقی از کشته و زخمی شدن تعدادی از تروریست های داعش در جریان انهدام قایق هایشان در رود ثرثار خبر دادند.

در شهرک الحویجه در جنوب کرکوک نیز بر اثر حمله خمپاره ای بسیج مردمی به انبارهای سلاح و مهمات تروریست های داعش، ده ها تن از آنان کشته و زخمی شدند.

نیروی هوایی عراق نیز با بمباران کاروانی از تروریست ها که در حال ورود از سوریه به مرزهای غربی عراق بود، شمار زیادی از آنان را کشت.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی