منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۹:۵۳
شناسه خبر: 307773
گروه :خبر
ترابی-e1450907974607-346x256-346x250

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت : اقتصاد مقاومتی فقط محصور به دولت نیست، وهمه باید زمینه‌ها را فراهم کرد تا شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل به ‌درستی محقق شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پایگاه خبری قشم آزاد ، رضا ترابی ، فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در کارگاه آموزشی فرماندهان و مدیران بسیج قشم که با موضوع تبیین سیاست ها و الویت های برنامه سال ۹۵ برگزار شد ، اظهار داشت : مهمترین الویتی که در سال ۹۵ وجود دارد تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری یعنی اقدام و عمل به اقتصاد مقاومتی است .

 

وی افزود : اگر ما بخواهیم به اقتصاد مقاومتی مانند سال گذشته نگاه کنیم به هیچ دستاوردی نخواهیم رسید و سال ۹۵ هم مثل سال گذشته می گذرد .

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با اشاره به اینکه تحریم ها نمی تواند مانع پیشرفت ایران شود ، گفت : جمهوری اسلامی ایران در سال های گذشته در تحریم شدید نظامی قرار گرفت ولی جوانان ایران با هوشیاری و توانمندی داخلی تحریم ها رو دور زدند و ایران را به قدرت اول جهان تبدیل کردند .

 

سردار ترابی بیان کرد : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از انقلاب و دستاوردهای آن و کوشش در راه تحقق آرمانهای الهی و تقویت توان دفاعی کشور گام برداشته است .

 

وی پایان گفت : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنان یک هدیه الهی به ملت ایران اسلامی است و نفوذ آن فراتر از یک نسل بوده و برکات آن برای این کشور ماندگار و همیشگی خواهد بود .

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی