منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۷
شناسه خبر: 238757
گروه :خبر
IMG_4160

جمعی از جوانان شهرستان پارسیان و محله احشام با تجمع در پارک دولت و آبیاری درختان با بطری های آب معدنی بی توجهی مسئولان را به پارک دولت به چالش کشیدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، جمعی از جوانان شهرستان پارسیان و محله احشام نسبت به بی توجهی مسئولین به پارک دولت اعتراض کردند و با تجمع در این پارک و فراخوان به فعالان محیط زیست از آنان خواستند هر شهروند یک قمقمه آبمعدنی را با خود بیاورد.

 

 

 

 

این زیبنده شهرستان نیست که پارک دولت با هزینه سرسام آور ایجاد، بخشی از زیرساخت‌های آن آماده اما به صورت نیمه کاره رها شود تا درختانی که بعضاً رشد قابل توجهی داشته اند جلوی دیدگان مردم و دلسوزان محیط زیست خشک شوند.

 

 

 

 

این فراخوان فراخوانی برای بیدار کردن وجدان خفته کسانی است که در ایجاد پارک و در ادامه رها کردن آن نقش داشته‌اند و مسئولینی که تا کنون نتوانسته‌اند به افکار عمومی شهرستان پاسخ در خور شأن بدهند.

 

 

 

 

شنیده‌ها حکایت از آن دارد که پارک دولت با هزینه اهدایی وزارت نفت در پارسیان ایجاد شده است و به منابع طبیعی واگذار شده تا این اداره پارک مذکور را به بخش خصوصی واگذار کند اما بخش خصوصی این پارک را به حال خود رها کرده تا به این روز افتاده است.

 

 

 

 

 

پارک دولت با گستردگی فراوان و ایجاد زیرساخت‌ها در حالی حال و روز خوبی ندارد که دولت دهم اعتباراتی برای ایجاد سه پارک دیگر در شهرستان تأمین کرده و باید در آینده دید آیا سرگذشت پارک بانوان به پارک دولت گره خواهد خورد یا خیر؟

 

 

 

 

مسئولین شهرستان باید برای احیاء و نگهداری این پارک فکری اساسی کنند تا تفرجگاه طبیعی خوبی که در نقطه شمالی شهر ایجاد شده است بتواند به مردم خدمات بدهد.

 

 

 

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است