منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۹ تیر ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۱
شناسه خبر: 201594
گروه :خبر
image305127

روز قدس امسال در سراسر کشور و همچنین شهرستان رزن با همه روزهای قدس دیگری تفاوت داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، امت شهید پرور و جوانان خداجوی رزنی در بزنگاه حساس تاریخ برای حمایت از کیان نظام و ولی فقیه زمان دغدغه‌مند وارد صحنه شده و در کنار شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، از ظلم رواشده به نظام اسلامی و میراث خمینی کبیر نیز اعلام انزجار کردند.

آنچه اتفاق افتاد جوشش و خروش دل‌های پاک امت حزب الله بود که علیه وقاحت فتنه‌گران اتفاق افتاد و با شعار و نصب بنر علیه سران فتنه بروز کرد.
اما نکته عجیب اینجاست بنرهای تصاویر نصب شده علیه سران فتنه در میادین و مراکز اصلی شهرستان و شهر رزن متاسفانه با دستور مسئولان شهرستان جمع‌آوری شد!
اقدام مردمی نصب بنرهای علیه فتنه و سران آن در حمایت از نظام و برای تبیین فتنه فتنه‌گران و یادآوری جنایت آنها در روز قدس ظاهرا به مذاق فرماندار و دیگر مسئولان شهر خوش نیامده و با بهانه این که امسال سال همدلی و همزبانی است و نباید اختلاف افکنی کرد به شهرداری دستور جمع‌آوری آنها را صادر کرد.
عجبا چطور می‌شود عمل به دستور رهبر معظم انقلاب در تبیین و تذکر خیانت فتنه‌گران به مردم به منظور جلوگیری از تکرار آن را برخلاف همدلی و شعار سال نامید؟
رهبر معظم انقلاب امسال را سال همدلی و همزبانی دولت و ملت نامیدند نه همدلی با فتنه‌گران، مگر آن که عده‌ای با فتنه‌گران قرابتی داشته باشند که از ایجاد اختلاف بین مردم و فتنه افروزان که نظام اسلامی را در سخت‌ترین شرایط قرار دادند، نگران شوند!
چگونه قرار است با کسانی که میلیاردها دلار به اقتصاد کشور ضربه زدند، خون جوانان ایرانی را به بهانه دروغین تقلب پایمال کردند، شرافت و عزت نظام مقتدر جمهوری اسلامی را به چالش کشیدند و آشکارا مورد حمایت سران جنایتکار اسرائیل و آمریکا قرار گرفتند همدلی کرد؟ چگونه با وطن فروشانی که از شاهزاده‌ها و پادشاهان سعودی میلیاردها دلار گرفتند همدلی کرد؟ آیا قرار است با شمر و یزید هم همدلی کرد؟
فرماندار، بخشدار، شهردار و شورای شهر رزن پاسخ دهند می‌شود به بهانه همدلی بر سر سفره فتنه‌گران و براندازان نظام جمهوری اسلامی نشست که نصب تصاویر آنها و شعار مرگ بر فتنه‌گر بر می‌آشوبند؟
همه مسئولان کشور و استان و شهرستان رزن باید بدانند این مردم گوش به فرمان رهبرشان که فرمود فتنه و قتنه‌گران خط قرمز نظام هستند، حمایت از فتنه را به هر بهانه‌ای فتنه‌گری و دنباله‌روی از فتنه‌گر می‌دانند.

 

همدلی همزبانی با فتنه‌گران یا با نظام!+تصاویر

همدلی همزبانی با فتنه‌گران یا با نظام!+تصاویر
همدلی همزبانی با فتنه‌گران یا با نظام!+تصاویر
معاون استاندار: بنرهای فتنه گران بر خلاف قوانین شورای هماهنگی نصب شده بود!
معاون سیاسی، امنیتی استاندار همدان با بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگار نافع درباره اقدام فرمانداری رزن در جمع آوری بنرهای سطح شهر رزن گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در هر شهر بنرها، پلاکاردها، شعارهای ایام راهپیمایی ها و همه موارد تبلیغاتی ایام خاص را برعهده دارد.
محمد ابراهیم الهی تبار افزود: بنابر احتمال فراوان بنرهایی که فرمانداری به جمع کردن آنها مبادرت ورزیده مخالف نظر و خواسته شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بوده است و فرمانداری برای برقراری نظم راهپیمایی آنها را جمع آوری کرده است.
وی تاکید کرد: مسئولین استان ها و شهرستان ها در ایام خاص مانند راهپیمایی ها نظارت ویژه ایی به بنرهای نصب شده در سطح شهر دارند و احتمالاً بنرهای جمع شده در شهر رزن نیز از این موارد بوده است.
لازم به ذکر است؛ فرمانداری رزن در راهپیمایی روز قدس امروز، در اقدامی بنرهایی را که با موضوع سرکوب کردن فتنه گران فتنه 88بود را جمع آوری کرده است

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان