منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۵
شناسه خبر: 190006
گروه :خبر
 

نمود عینی اتلاف منابع و سرمایه های مردمی؛

اقدام عجیب شهرداری در آسفالت کوچه ای که سنگ فرش شده بود!+تصاویر

منطقه مشرف به استانداری تبریز و مکانی که خانه تاریخی مجتهدی ها در آن قرار دارد از صبح امروز توسط شهرداری تبریز در حال آسفالت شدن است.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، شهرداری منطقه هشت تبریز در اقدامی تامل برانگیز اقدام به آسفالت خیابانی که سنگ فرش شده بود، کرده است!

بر اساس این گزارش، منطقه مشرف به استانداری تبریز و مکانی که خانه تاریخی مجتهدی ها در آن قرار دارد از صبح امروز توسط شهرداری تبریز در حال آسفالت شدن است.

بر اساس پیگیری های خبرنگار آناج ظاهراً شکایت اهالی منطقه باعث این اتفاق بوده است.

سوالی که هم اکنون مطرح می شود این است که این منطقه از شهر تبریز نیاز به سنگ فرش نداشت چرا با هزینه های گزاف به این کار اقدام شد و اگر نیاز بود چرا دوباره بر روی این سنگ فرش ها اقدام به آسفالت ریزی می کنند؟!

آیا این اقدام شهرداری تبریز به معنی اتلاف منابع و سرمایه های مردمی نمی باشد؟!

این احتمال می رود که اعتبار 4 میلیاردی شهرداری تبریز برای آسفالت کردن خیابان ها بایستی به هر طریق ممکن انجام شود و ریختن آسفالت بر روی خیابانی که سنگ فرش شده است هم مصداق هزینه کردن این اعتبارات است!

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است