منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۴
شناسه خبر: 193767
گروه :خبر
hashmimajles

نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس با بیان اینکه اصلاح قیمت ها باید به تدریج و براساس شرایط جامعه انجام شود، افزود:دولت در اقدامی غیر کارشناسانه و بدون هماهنگی اقدام به افزایش قیمت ها کرد.

سید عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی، نماینده مردم شرق هرمزگان در گفتگو با خبرنگار پارلمانی هرمز با اشاره به سخنان رئیس جمهور مبنی بر شرایط معیشت مردم گفت: تورم، افزایش قیمت ها و رکود در جامعه وجود دارد لذا اطلاعات آماری با احساس تغییرات در جامعه متفاوت است و در زندگی عامه مردم قابل مشاهده نیست.

وی با بیان اینکه روند رشد روز به روز تورم در جامعه کاهش پیدا کرده است، اظهار کرد:نرخ رشد اقتصادی در گذشته منفی بوده که درحال حاضر روند صعودی دارد.

هاشمی افزود: تغییرات نسبی در مسائل اقتصادی کافی نیست و باید در بحث های مدیریتی و کلان اقتصادی به رشد واقعی دست یابیم.
وی با اشاره به موضوع هدفمند شدن یارانه ها تصریح کرد: طبق قانون افراد نیازمند باید یارانه دریافت کنند که تقریبا همه اقشار جامعه از جمله کارمند،بیکار ،سرپرست خانوار،تحت پوشش کمیته امداد وغیره را در برمی گرفت و به افراد غیر نیازمند نباید یارانه پرداخت می شد.

نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس تصریح کرد: قیمت بنزین هم از اساس قرار بود که به سمت قانون هدفمندی برود و براساس نرخ تورم 5 درصد مشخص شده قیمت ها افزایش یابد تاهزینه های دولت تامین شود.

وی با بیان اینکه روش دولت در اجرا قانون اشتباه است، عنوان کرد: مجلس قیمت ها را مشخص نمی کند بلکه به دولت اجازه داده شد که 5 درصد تعیین شده را اضافه کند و براساس آن تصمیم بگیرد اما دولت در اقدامی غیر کارشناسی ، بدون هماهنگی وآمادگی اقدام به افزایش قیمت ها کرد که باعث شد بسیاری از اقشار جامعه آسیب ببینند.

نماینده مردم شرق هرمزگان خاطر نشان کرد:اصلاح قیمت ها باید به تدریج و براساس شرایط جامعه انجام شود تا جامعه متحمل بار افزایش ناگهانی قیمت ها نشود واقشار عمومی جامعه نباید نگران حذف یارانه و مسائل اقتصادی باشند.

 

 

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان