منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ - ۸:۵۳
شناسه خبر: 267456
گروه :خبر
داربست (1)

در شهرستان بشاگرد هنوز روستاهایی وجود دارد که راه های ارتباطی آن با دستان پینه بسته مردم باز می شود و مسئولین همچنان در خواب غفلت بسر می برند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ علی طاهرنیا دهیار روستای داربست از توابع شهرستان بشاگرد در گفتگو با خبرنگار بشاگرد نیوز گفت: بیش از شش ماه است که راه ارتباطی روستای داربست به مرکز شهرستان بشاگرد قطع است.

طاهرنیا اظهار کرد: در طول این چند ماه بارها با حضور در فرمانداری شهرستان درخواست تجهیزات برای بازگشایی کرده ایم اما متاسفانه هیچ توجهی به این روستا نمی شود و مسئولین مربوطه می گویند باید از شهرستان جاسک پیگیر این مشکل باشید.

وی افزود: روستای داربست هیچ راه مستقیمی به شهر سردشت ندارد و مردم این روستا برای انجام کارهای اداری خود باید مسیرهای سیریک-جاسک-سردشت یا سیریک-میناب-سردشت را دور بزنند که آن هم دچار مشکل است.

دهیار روستای داربست تصریح کرد: مردم روستا برای انجام کوچکترین کار اداری باید هزینه های بسیار سنگینی را بپردازند و برای انجام امورات خوب به مرکز شهرستان بروند که حداقل سه روز زمان می برد.

علی طاهرنیا عنوان کرد:  بی توجهی مسئولان شهرستان صبر مردم روستای داربست را به سر آورد و بااهالی این منطقه محروم با در دست داشتن بیل و کلنگ ۳۰ کیلومتر از جاده روستا را هموار کردند.

در شهرستان بشاگرد هنوز  روستاهایی وجود دارد که راه های ارتباطی آن با دستان پینه بسته مردم باز می شود و مسئولین همچنان در خواب غفلت بسر می برند.

آیا حق مردمانی که به ولایتمداری معروف هستند این است که با بیل و کلنگ مسیر روستاهایشان را هموار کنند؟

شهرستان بشاگرد هیچ تفاوتی با دهه ۶۰ نکرده  و فقط نام آن از بخش به شهرستان تغییر یافته و همچنان محروم مانده است اما مسئولین چشمانشان را بسته اند و نمی خواهند کمک اساسی به این شهرستان کنند.

فاصله روستای داربست تا مرکز شهرستان بشاگرد ۵۰ کیلومتر است که هیچگونه راه ارتباطی مستقیم ندارد این در حالی است که فاصله این روستا تا شهرستان سیریک فقط ۳۰ کیلومتر است و دارای راه مستقیم به مرکز این شهرستان است.

خواسته مردم روستای داربست این است که از شهرستان بشاگرد جدا و به سیریک ملحق شوند اما جالب اینجاست که هیچ توجهی به خواسته مردم این دیار نمی شود.

مردم روستای داربست اعتقاد دارند که اگر به شهرستان سیریک ملحق شوند هم راه ارتباطی روستا نزدیک می شود و هم توجه ها به این روستا و خدمات رسانی به مردم راحت تر می شود.

این اولین بار نیست که مردم این روستا با بیل و کلنگ جاده خاکی خود را هموار می کنند، باید دید و منتظر ماند تا کی این کار ادامه دارد …!

 

 

انتهای پیام/ م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی