منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۵
شناسه خبر: 342504
گروه :خبر
اقتصاد مقاومتی- رفتارنیوز
 

گفتگو/ فعال اقتصادی هرمزگان؛

اقتصاد کشور نیاز به کمیسیون پزشکی دارد

فعال اقتصادی هرمزگان اظهار کرد: قرارگاه اقتصادی مقاومتی معین یعنی اینکه، بایستی فرمانده داشته باشیم، کار قرار گاهی بایستی یاد بگیریم که اگر یاد نگیریم حمله دشمن می تواند کار ساز و فلج کننده بشود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حمید کمالی فعال اقتصادی هرمزگان در گفتگو با  رفتارنیوز، گفت: ایران اسلامی الگو و اسوه می باشد مگر ما سهل انگاری بکنیم که این نعمت از ما گرفته شود.

 

وی افزود: ما بایستی طبق شعار سال بتوانیم اهداف شعار را تبیین کنیمکه چه قابلیت هایی و چه کار هایی می توانیم انجام بدهیم و با توجه به تضاد درونی با استکبار، نظام ما مورد حمله قرار گرفته است وقتی که ما می پذیریم دشمن داشته باشیم باید الزاماتی طراحی کنیم.

 

فعال اقتصادی هرمزگان در رابطه با ایجاد قرارگاه اقتصاد مقاومتی بیان کرد: قرارگاه اقتصادی مقاومتی معین یعنی اینکه، بایستی فرمانده داشته باشیم، کار قرار گاهی بایستی یاد بگیریم که اگر یاد نگیریم حمله دشمن می تواند کار ساز و فلج کننده بشود.

 

کمالی اظهار داشت: نظام ما با توجه به قابلیت هایی که دارد الگوست چشم دوستان به ماست پس ما باید الگوی اقتصادی مقاومتی ارائه دهیم، آن الگویی اقتصاد مقاومتی است که می تواند ما را روز به روز رشد و کمترین آسیب را از حملات دشمن بخوریم .

 

وی تصریح کرد: نگاه درون زا به داشته ها و ظرفیت هاست و پس از آن به بیرون و اگر تولید از داخل بود، رشد کرد درست است، در موضوع اقتصاد ترسیمی هم میتوانیم بگوئیم اقتصاد ایران در این چند ساله بیمار بوده و چند وجهی است.

 

فعال اقتصادی هرمزگان در پایان در رابطه با نیاز جدی به گرفتن کمیسیون برای اقتصاد کشور یاد آور شد: دکتر می رویم، آن دکتر نمی تواند دارو تجویز نماید باید کمیسیون پزشکی برای آن بیمار بگیرند، اقتصاد کشور ما دقیقا حکم آن بیمار را دارد که بایستی همه ی دستگاه ها بیایند کنار هم تا کار انجام شود.

 

 

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است