منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۲
شناسه خبر: 347169
گروه :خبر
13941102000200_PhotoA

امام جمعه موقت حاجی آباد بیان کرد: اقتصاد مقاومتی نیاز به برنامه ریزی دارد و در بحث مدیریتی و در انتخاب مدیران خیلی باید دقت بشود و نیروهای لایق در جاهای مناسب به کارگیری شوند و نظارت جدی باید بر کار مدیران باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم، حجت الاسلام صادقی، امام جمعه موقت حاجی آباد در خطبه های نماز جمعه این شهرستان ضمن اشاره به روز مسجد اظهار کرد: سالروز به آتش کشیده شدن مسجد القصی را روز مساجد نام گزاری کرده اند و مساجد خانه خداست و خداوند فرموده اند سانی که به مسجد وارد می شوند زائر خداوند هستند.

امام جمعه موقت حاجی آباد بیان کرد: ما باید به حقیقت مساجد پی ببریم و این مساجد سکوی پرش انسان می باشند و کسانی که از وادی معنوی به جایی رسیدند از سکوی مسجد می باشد.

صادقی  در ادامه ضمن تبریک  روز پزشک افزود: پزشکی، علمی مهم و دارای اهمیت است که همراه دین می آید و علم دینی روی افکار انسان کار می کند و مانع از انحراف انسان می شود و علم بدن به سلامت افراد می اندیشد و حفظ جان واجب است.

وی  امانت داریی، راز داری و اخلاق پسندیده را از صفات پزشکان دانست و افزود: یک پزشک باید امانت دار و راز دار بیمار خود باشد و اخلاق خوب جهت شنیدن صحبت های بیمار تا بیمار به خودش اجازه بدهد مشکلات بدنی خود را بیان کند.

امام جمعه موقت حاجی آباد در بخش دیگری از سخنان خود به روز دولت اشاره و به مسئولین دولتی تاکید کرد: این مسئولیت ها نزد شما امانت است و باید به خوبی از آن محافظت کنید و با یک اعتقاد خالصانه با آن برخورد شود.

صادقی تصریح کرد: مسئولیت های اداری دولتی ثمره خون شهداست و ما اگر به اهمیت این موضوع پی ببریم هیچ گاه به خودمان اجازه خوابیدن نمی دهیم.

وی خطاب به دولت محترم افزود: دولت در این فرصت باقی مانده از سال اقتصاد مقاومتی باید به دنبال اقتصاد مقاومتی زود بازده و دیر بازده باشیم تا مشکلات جامعه و جوانان را حل کنیم و جامعه از حالت رکود خارج بشود و مردم دچار معیشت نشوند.

امام جمعه موقت حاجی آباد اقتصاد مقاومتی به این معنای این نیست که سختی بکشیم باید وضعیت کشور مدیریت بشود و به سمت حالت رفاهی مردم باشیم و با اندک تغییر در تغیر قیمت نفت برنامه های ما متزلزل بشود و نباید این باشد که ما خود را محتاج به دیگران باشیم و اما در مقابل ما یک دولتی است که چند دهه است در صدد به زمین زدن این حرکت است  دولت آمریکا نتنها به کشور ما بلکه با هر کشوری که ارتباط داشت است ضربه خورده است و تنها کشوراهای که در مقابلش با اقتدار ایستادند پیروز هستند.

صادقی بیان  کرد: اقتصاد مقاومتی نیاز به برنامه ریزی دارد و در بحث مدیریتی و در انتخاب مدیران خیلی باید دقت بشود و نیروهای لایق در جاهای مناسب به کارگیری شوند و نظارت جدی باید بر کار مدیران باشد.

 

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است