منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۱
شناسه خبر: 189115
گروه :خبر
images

نماینده ولی فقیه دراستان هرمزگان اقتصاد مقاومتی را شرط لازم و اساسی برای زندگی آبرومندانه دانست و گفت: هر ملتی که بخواهد زیر فشار دیگران قرار نگیرد چاره ای جزء تامین نیازهای خود را با تکیه بر توان داخل ندارد.

آیت الله غلامعلی نعیم آبادی، نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی گفت:کشور ما دارای ظرفیت های کم نظیری است که می تواند خود را منهای نقت اداره کند.

وی با بیان اینکه کشور باید خودکفا باشد و مردم خودشان را از دیگران بی نیاز کنند، افزود:نفت سرمایه ای پایان پذیر و دستخوش مسائل سیاسی است لذا این معادله که با درآمدهای حاصل از فروش نفت نیاز کشور را برطرف کنیم باید بهم بخورد.

نعیم آبادی با اشاره به اینکه شرایط اقتصادی ما باید مقاوم باشد، اظهار کرد: وابستگی اقتصادی باعث آسیب پذیری و شکننده شدن کشور در برابر هجوم استکبار می شود.

وی تاکید کرد:ملت ایران باید روی پای خودش بایستد و خود را به درآمد های نفتی بی نیاز کند تا توانایی حل مشکلات و نیازهای خود را داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان با بیان اینکه در مصرف نباید نیازمند دیگران باشد، تصریح کرد:اقتصاد مقاومتی شرط لازم و اساسی برای زندگی آبرومندانه است.

وی عنوان کرد:هر ملتی که بخواهد زیر فشار دیگران قرار نگیرد چاره ای جزء تامین نیازهای خود را با تکیه بر توان داخل ندارد.

نعیم آبادی با اشاره به مذاکرات هسته ای و لغو تحریم ها را مبهم دانست و خاطر نشان کرد: نتیجه مذاکرات هر چه باشد اقتصاد مقاومتی شرط لازم برای زندگی است.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد