منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۰
شناسه خبر: 240809
گروه :خبر
IMAGE635730010178773069

امام جمعه شهرستان حاجی آباد گفت: عمده ضربه هایی که به نظام جمهوری اسلامی ایران وارد می شود از طرف آدمهای خود کمتر بین است.

به گزارش هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد، حجت الاسلام روح اله مختاری در خطبه های نماز عبادی و سیاسی این هفته اظهار کرد: اگر قیام امام حسین (ع) نبود امروز خبری از اسلام هم نبود همان طور که بعضی ها بعد از شهادت امام حسین فکر می کردند بعد از شهادت فاتحه اسلام خوانده است ولی وجود مبارک حضرت زینب و امام سجاد(ع) هر چه یزیدیان رشته بودند را پنبه کرد.

وی افزود: امروز در این عالم هرچه داریم به برکت امام حسین(ع) است و دلدادگی به این خاندان روز به روز افزایش پیدا می شود و ما هم باید تمام توان خود را بکار بگیریم تا بتوانیم پیام قیام امام حسین را نسل به نسل به گوش جهانیان برسانیم.

مختاری با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع روسای دانشگاههای سراسر کشور که فرمودند رشد علمی کشور ایران 13 برابر متوسط دنیا است، بیان کرد:دشمنان نظام و انقلاب اسلامی ایران از رشد علمی جوانان ما می ترسند و از همین موضوع است که آن‌ها عصبانی هستند و بعضی از عناصر ساده لوح نیز در سایتها و مصاحبه های خود این را قبول ندارند و می گویند دروغ است.

وی خطاب به آن دسته از افرادی که خود را کم می بینند گفت: شما که خودتان را باور ندارید حق ندارید که نظام و ملت سرافراز جمهوری اسلامی ایران را هم هم‌سطح خود بسنجید، ایران امروز در منطقه یکی از تاثیرگذارترین و سرآمد همه ی کشورهای منطقه است و در منطقه بدون حضور ایران تصمیمی گرفته نمی شود .

امام جمعه شهرستان حاجی آباد اظهار کرد: چندین سال است که آمریکا و کشورهای عربی جنگی را برعلیه سوریه به راه انداخته اند و هنوز پیروز نشده اند همه این شکست های غربی ها عاملش جمهوری اسلامی ایران است اگر ایران خواهد آن‌ها نمی توانند در سوریه موفق شوند ولی با این وجود متاسفانه بعضی از کوته فکران می گویند ما در انزوا هستیم.

وی بیان تصریح کرد: عمده ضربه هایی که به نظام جمهوری اسلامی ایران وارد می شود از طرف آدمهای خود کمتر بین است.

مختاری در بخش دیگر از سخنان خود بیان کرد: دانشجویان ما آماج حمله دشمنان هستند و دشمنان می خواهند از طریق همین نخبگان و دانشجویان علمی کشور به ما نفوذ کنند و اگر موفق به نفوذ شدند دیگر هدف و ارمان ها تغییر می کند و امروز همین ارمان ها و اهداف است که کشور ما را سر پا نگاه داشته است اگر این ارمان ها کم رنگ شود شکست ما حتمی است م هرچه داریم در کشور به برکت استقلال فکری، اقتصادی، علمی، فرهنگی است و آنجا هایی که مستقل عمل کردیم و روی پای خودمان ایستادیم موفق شدیم و جاهایی که وابسته به غربیان شدیم ضربه خوردیم ، صنعت خودرو را ببینید وابسته به غرب شدیم امروز با رکود بازار خودرو مواجه شدیم و در زمینه هسته ای روی پای خودمان ایستادیم و جزء هشت کشور دانش هسته ای شدیم.
وی اقتصاد مقاومتی را تنها راه نجات کشور عنوان کرد و افزود: هر کشوری که به اقتصاد درون خود توجه کرد و روی پای خودش ایستاد مثل کشور ژاپن موفق شد و امروز در ما هم با پیاده کردن اقتصاد مقاومتی که رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها در این باره تأکید کردند می توانیم آینده کشور خود را تضمین و مشکلات اقتصادی را حل کنیم.

این مقام مسئول بیان کرد: همه ما باید مراقب نفوذ دشمن باشیم و همه راه های نفوذ را محکم سد کنیم و همان طور که پاسداران انقلاب اسلامی در اقدامی شایسته جاسوسانی که قصد نفوذ به کشور را داشتند شناسایی و دستگیر کردند.

امام جمعه شهرستان حاجی آباد در بحث سوریه افزود: بدعت بدی در بحث سوریه صورت گرفته است،دولت‌های خارجی نباید در سرنوشت سوریه داشته باشند ملت سوریه خودش باید تصمیم بگیرد واین کشور باید بدون دخالت بیگانگان بعد از آنکه این ناامنی در سوریه از بین رفت و ریشه تروریست‌ها در آنجا نابود و خشک شد، مردم باید در فضای امن و محیط سالم سرنوشت‌شان را خودشان انتخاب کنند.

 

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور