منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۲
شناسه خبر: 214752
گروه :خبر
اکرمی-۱۲۶۰

معاون سیاسی استانداری استان هرمزگان گفت: مقام معظم رهبری بارها بحث اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند، توجه به راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی تنها راه نجات کشور از مشکلات فعلی اقتصاد است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پیارم ، معاون سیاسی استانداری استان هرمزگان در جمع مسئولان و شورای شهر و روستای شهرستان حاجی آباد ضمن تبریک هفته دولت اظهار کرد: مردم صاحب اصلی انقلاب و نظام هستند و دولت وظیفه دارد که به مردم کمک کند، دولت ها می آیند و می روند و این نظام و مردم هستند که همیشگی هستند.

مهندس اکرمی در ادامه تاکید کرد : ما در کشوری زندگی می کنیم که با خون هزاران شهید برپا شده است و امروز هرچه داریم از شهدا و ایثارگران است ما باید به خانواده شهدا توجه بیشتری داشته باشیم.

اکرمی در ادامه با اشاره ای به عملکرد دولت تدبیر و امید تصریح کرد: دولت روحانی زمانی روی کار آمد که ما تحریم بودیم و هیچ کشوری با ما ارتباط نداشت و قیمت نفت کاهش یافته بود و ما اگر نفتی هم می فروختیم اجازه آوردن پول نفت را به کشورمان نداشتیم و کشورهای قدرتمند جهان تلاش می کردند که با ما برخورد نظامی کنند، ولی ملت غیور ایران هیچ گاه به دشمن اجاز تجاوز به یک وجب از خاک خود را نمی دهد.

وی در ادامه افزود: همان طور که می دانید کشور ما بر پایه نفت است و اگر فروش نفت نداشته با شیم باید در کشور را ببندیم، این که رهبر گرانقدر ما بارها بحث اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند به همین دلیل است که ما وابسته به نفت نباشیم اگر یک وقت نفتی در کار نباشد به مشکل اقتصادی کشور بر نخورد.

اکرمی در ادامه بیان داشت: در دولت گذشته همه کشورها با ما سرجنگ داشتند و هیچ کس جرات سرمایه گذاری در کشور ما را نمی کرد و دولت تدبیر و امید سعی دارد که همه مشکلات را با تعامل حل و فصل کند.

اکرمی در ادامه گفت: دولت باید پاسخگوی مشکلات مردم باشد کشور داری که با شعر امکان پذیر نیست و عقل و تدبیر می خواهد ما 12 سال ایستادیم و مذاکره کردیم ولی راهی به جایی نبردیم ولی دولت تدبیر و امید با حمایتهای بی دریغ مقام معظم رهبری و رهنمود های ایشان توانست موفق شود و توافقی از مذاکرات حاصل شد.

وی در ادامه اظهار کرد: در زمان که آقای روحانی دولت را تحویل گرفتند نرخ رشد اقتصادی منفی و تورم 40 درصد و پروژه هایی که کلنگ خورده و کار کارشناسی نشده همین طور رها شده اند و دولت روحانی در چنین شرایطی کار خود را شروع کرد، ما منابع محدودی داریم و باید اولویت بندی داشته باشیم و یکی از اولویت های دولت تدبیر و امید مذاکرات هسته ای بود که باید کشور را امن می کردیم تا سرمایه گذار بیایند و در کشور سرمایه گذاری کنند.

وی در ادامه افزود: تاکید اقای دکتر روحانی و استاندار همیشه این بوده که هیچ پروژه ای را بدون اعتبار افتتاح نکنید و دولت روحانی به شعور مردم احترام می گذارد.
وی ادامه داد: تصمیمات و تلاش های دولت تدبیر و امید ما را از جنگ دور کرد و رشد اقتصادی و زمینه های سرمایه گذاری هم تا پایان سال در کشور شروع می شود، ایران در حال حاضر از یک آرامش نسبی برخوردار است.

IMG_0093

فرماندار حاجی آباد در این مراسم ضمن گرامی داشت هفته دولت اظهار داشت: امسال توسط مقام معظم رهبری سال دولت ملت همدلی و همزبانی نام نهاده شده است و ما امیدواریم که بتوانیم در تحقق شعار سال گام های مثبتی برداشته و برداریم و از مردم می خواهیم که در این راه ما را همراهی کنند.

اصغر جهانگیری در ادامه افزود: در سال گذشته ما 12 میلیارد ریال در 33 پروژه افتتاح کردیم و در بحث مناطق محروم اعتباری بالغ بر 23 میلیارد ریال مصوب که حدود 70 درصد آن محقق شد ه است.

وی در ادامه از افتتاح 58 پروژه در هفته دولت در شهرستان خبر داد و افزود: ما پروژه گازرسانی به سه روستای تزرج ، معدنوئیه، برغنی را کلنگ زنی و کار کارشناسی و زیر ساخت ان آنجام شده استبهسازی معابر شهری، افتتاح یک مدرسه سه کلاسه، ساختمان دهیاریها، آبرسانی به روستاها، و برق رسانی به روستاهای محروم و در حوزه کشاورزی نیز طرح ها ی آبیاری تحت فشار افتتاح شده است.

در ادامه مراسم از کارمندان نمونه شهرستان تجلیل شد.

انتهای پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی