منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۵
شناسه خبر: 339902
گروه :خبر
IMG_1926

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مقاوم بودن درون یک اقتصاد، به معنای ریاضت کشیدن نیست، منظور روان سازی در اقتصاد است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ احمد مرادی، نماینده منتخب مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری شهرستان بندرعباس  با بیان اینکه مردم از مدیران دستگاه های اجرایی و نماینده مجلس  انتظاراتی دارند،گفت: در این برهه از زمان که سال را هم به نام اقتصاد مقاومتی نام گذاری شده باید توجه بیشتری داشته باشیم و ما این شعار را زنده و عملی کنیم تا مردم بر سر سفره های خود نان را ببینند. .

مرادی افزود: مقاوم بودن درون یک اقتصاد، به معنای ریاضت کشیدن نیست، منظور روان سازی در اقتصاد است لذا باید به عنوان الگویی برای بقیه مدیران و با هدف و محکم باشیم ما جایگاهی به نام مدیر هستیم و صرفا حق امضا را نداریم، ما مسئولیم و این وظیفه را به عهده گرفتیم باید عمل کنیم.

 

وی اظهار کرد: در کشور ما تمام ظرفیت های ممکن وجود دارد چنانچه اگر کاری به انتها نرسد، اشکال از کار و مردم از راه و روش ما است، مردم برخی کشورهای توسعه یافته یا در حال توسعه با اینکه همانند ایران منابعی ندارند موفق هستند، علت این موفقیت همت آنهاست و اگر موفق نشوند از آنها عذرخواهی می کنند اما بسیاری از ما عکس این رفتارها را داریم.

 

مرادی تصریح کرد: اگر مردم در حوزه ای مشکل آب و برق و بهداشت و … دارند، باید رفع کنید. 310 روستا در شهرستان بندرعباس است، ما باید به هر 310 روستا خدمات رسانی کنیم، کسانی که ضعیف تر هستند بیشتر به کمک ما نیاز دارند تا احساس ضعف نکنند که چون پول و قدرت ندارند کارشان انجام نمی شود، برای مردم کارگشایی کنید.

 

وی با بیان اینکه باید به روستائیان خدمت شود، بیان کرد: باید توجه بیشتری به درخواست روستائیان شود و باید بیش از این توجه می شد و برای کسری ها جبران بیشتری کنیم و با این شرایط ما در خدمت شما هستیم و شما هم به عنوان مدیران مرکزی استان در کنا ما هستید.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی