منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۹
شناسه خبر: 215442
گروه :خبر
image350986

امام جمعه اهل سنت سیریک با اشاره به تلاش دشمن برای نفوذ به کشور اظهار کرد: اقتدار ملی و ایمان مردم ایران اجازه نفوذ غرب به کشور نمی دهد و نبایدشرف و عزتمان را با مسائل دنیوی و مادی معاوضه کنیم.

عبدالعزیز افراز، امام جمعه اهل سنت سیریک در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به  تلاش غرب برای افزایش ارتباط با ایران گفت:تمام هم و غم آمریکا و عیادی آن در طول تاریخ به استثمار کشیدن ملت های ضعیف بوده و  برای سلطه بر کشور ما تلاش های فراوانی داشته است لذا اجازه ورود و جا دادن به چنین موجودی شایسته نیست.

 

 

 

وی بیانات رهبر انقلاب (مدظله العالی) در خصوص مقابله با نفوذ دشمن را  آسیب شناسی در لوای الهامات خداونددانست و اظهار کرد: بنا به فرموده پیامبر (ص) مومن از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود که نیازمند روشنفکری مردم و مسئولان است.

 

 

 

افراز با بیان اینکه لازمه نفوذ آن نیست که زیر یوغ استبداد قرار گیریم، تصریح کرد: اقتدار ملی و ایمان مردم ایران اجازه نفوذ غرب به کشور نمی دهد و نبایدشرف و عزت مان را با مسائل دنیوی و مادی معاوضه کنیم.

 

 

 

 

امام جمعه اهل سنت سیریک جنگ ها و نا امنی منطقه را ناشی از حضور استکبار در کشورها دانست و خاطر نشان کرد:امنیت و آرامش امروز کشور برگرفته از همدلی مردم با نظام و دولت در سایه اسلام است و جزء عده معدود افراد خود باخته که دست در آستین دشمن دارندمردم ما قدردان انقلاب هستند و از خواستار مقابله با نفوذ غرب به کشور هستند.

 

 

 

 

انتهای پیام/م

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان