منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۹
شناسه خبر: 262622
گروه :خبر
002

حکومت آل سعود به پایان دوران سراسر ظلم خود نزدیک است، شهادت شیخ نمر صدای آزادی خواهی را در قلب حکومت عربستان به صدا در خواهد آورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، امید ابراهیم زاده طی یادداشتی به سایت جهانگیریه نوشت: این عجیب نیست که حکومت جاهل سعودی از ریختن خون بی گناهان پروا نکند اما پذیرفته نیست که مسلمانان در قبال این اقدام سکوت کنند.
هیچگاه با ظلم نمی شود حکومت کرد و حاکمان ظالم سرانجام های ناگواری را در طول تاریخ برای خود رقم زده اند که برای این موضوع نیازی به ورق زدن تارخ قرن های گذشته نیست بلکه سقوط سلسله ای حکام دیکتاتورمعاصر عرب در بلاد اسلامی و به خفت افتاندن آنها و همراهانشان بخوبی این موضوع را برای ما روشن می کند.
روز گذشته وزارت کشور عربستان با صدور بیانیه‌ای از اجرای حکم اعدام شیخ نمر باقر النمر رهبر شیعیان عربستان خبر داد، این نکته حائز اهمیت که وزارت عربستان فهرستی از 46 نفر از افرادی که حکم اعدام آنها صادر شده بود را اعلام کرد که اکثر این افراد از اعضای گروه‌های تندرو از جمله داعش و القاعده هستند و در میان محکومان معترضان به سیستم حکومتی آل سعود نیز دیده می‌شود، در میان افرادی که وزارت کشور عربستان می‌گوید آنها را اعدام کرده «فارس آل شویل الزهرانی» نیز به چشم می‌خورد که از اعضای شناخته شده القاعده در عربستان به شمار می‌رود.
بی شک دنیای امروز فریب این حرکت مبتدیانه دولت آل سعود را نمی خورد، دنیا به خوبی می داند شیخ نمر یک فعال حقوق بشری بوده است که علیه دولت بدوی عربستان زبان به اعتراض آورده است.
در دولت عربستان هیچگونه نهاد مردم نهادی وجود ندارد و مردم نیز هیچ نقشی در حاکمیت سیاسی خود ندارند و هر گونه فعالیت حزبی با قوه قهریه حاکمیت مواجه خواهد شد.
دستگیری شیخ نمر در سال 2012 موجی از اعتراضات را در شرق این کشوردر پی داشت که دولت آل سعود با کشتن چند شهروند کشورش سعی در فرو نشاندن اعتراضات نمود، قطعا حکم قتل این شیخ آزادی خواه بازخوردهایش معطوف به عربستان نخواهد بود و آزادی خواهان سراسر جهان در مقابل این حرکت عصر حجری سکوت نخواهند کرد و شهادت شیخ نمر موجب آگاهی بیشتر مردم مظلوم عربستان خواهد.
شهادت شیخ نمر پایان حرکت آزادی خواهانه مردم عربستان نخواهد بود، دولت سعودی که بیشتر از تدبیر به لطف فتواهای خلاف اسلام و سیره نبوی وهابیت تا اینجای تاریخ به حیات خود ادامه داده است، با ریختن خون بی گناهان به پایان فرجام خود نزدیک می شود، حکیمی بدرستی گفته است که آگاهی تنها راه رسیدن به آزادی است و بر عهده هر اندیشمندی است که صدای حقیقت را به گوش همگان برساند .

 

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است