منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۰
شناسه خبر: 349633
گروه :خبر
IMG_8433

فرمانده نیروی انتظامی از افزایش 40 درصدی کشفیات کالای قاچاق نسبت به سال گذشته از ابتدای سال 95 خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  کیش پرس، سردار سرتیپ پاسدار” حسین اشتری” در حاشیه مراسم تودیع و معارفه فرماندهان سابق و جدید نیروی انتظامی ویژه کیش در پاسخ به سوال خبرنگار کیش پرس در رابطه با رصد فضای مجازی و امنیت کاربران در این فضا گفت: پلیس فتا پاسخگوی مردم است و هر زمان که شکایتی داشته باشند یا به حریم شخصی آن ها تعرضی شده باشد می توانند با مراجعه به پلیس فتا شکایت خود را مطرح کنند و نیروی انتظامی نیز در کمترین زمان به این مسئله رسیدگی خواهد کرد.

وی در این رابطه به خانواده ها توصیه کرد: مراقب فرزندان در فضای مجازی باشند تا به واسطه یک بی احتیاطی اطلاعات شخصی آن ها در اختیار افراد غریبه قرار نگیرد.

سردار اشتری در خصوص تحرکات مرزی دشمنان سرتاسر مرزهای جمهوری اسلامی ایران را امن خواند و تاکید کرد: در سراسر مرزهای جمهوری اسلامی ایران امنیت خوبی حاکم است و اگر در برخی مرزها تحرکاتی از سوی اشرار مشاهد شود قبل از اینکه به مرزهای ما نزدیک شوند این تحرکات خنثی می شود.

وی افزود: امروز نیروی انتظامی، مرزبانان و تمامی دستگاه های امنتیت و نظامی آمادگی کامل برای حفاظت از مرزها را دارند.

فرمانده نیروی انتظامی همچنین به افزایش 20 درصدی کشفیات مواد مخدر در سال جاری نسبت به زمان مشابه در سال گذشته اشاره کرد و گفت: در 5 ماهه نخست امسال 20 درصد افزایش کشفیات مواد مخدر داشتیم و این حاکی از اقدامات پیشگیرانه و پیش دستی همکاران ما در مرزهاست.

وی ورود مواد مخدر از مرزهای شرقی را بیش از دیگر نقاط مرزی خواند و افزود: 70 درصد کشفیات مواد مخدر مربوط به مرزهای شرقی کشور بوده و امیدواریم با ظرفیت های خوبی که در آینده ایجاد می شود و با اقدامات انجام شده و همچنین افزایش تجهیزات این کشفیات افزایش پیدا کند.

فرمانده ناجا همچنین از افزایش 40 درصدی کشف کالای قاچاق در کشور خبرداد و افزود: یکی از اولویت های نیروی انتظامی مقابله و مبارزه با کالای قاچاق در مرزهای کشور بوده و در استان های مرزی اقدامات خوبی در چند ماه اخیر صورت گرفته است.

وی ادامه داد: بخشی از کالای قاچاق که باید منهدم می شد به دستور مراجع قضایی منهدم شده و مابقی تحویل دستگاه های مربوطه شده است.

سردار اشتری با بیان اینکه حفظ امنیت و آرامش گردشگران از وظایف نیروی انتظامی است افزود: این کار در جزیره کیش با مدیریت خوبی انجام شده و امروز شاهد هستیم در سطح کیش با هماهنگی و همدلی در بین مسئولان جزیره و نیروی انتظامی کارهای خوبی انجام شده و کیش منطقه ای امن، آرام و در آسایش کامل برای استفاده مردم است.

وی در پاسخ به سوال یکی دیگر از خبرنگاران حاضر در رابطه با افزایش نیروی انسانی در بخش های مرزبانی گفت: سعی شده تا تکنولوژزی روز، تجهیزات و توانمندی ها الکترونیکی جایگزین نیروی انسانی استفاده شود.

فرمانده ناجا تاکید کرد: بناداریم تجهیزاتی وارد این مجموعه کنیم تا بخشی از خلاء های موجود در مرزها را مرتفع کند.

مراسم تودیع و معارفه فرمانده سابق و جدید نیروی انتظامی ویژه کیش با حضور سردار اشتری فرمانده ناجا، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، امام جمعه کیش، امام جمعه اهل سنت کیش، فرماندهان و پرسنل نیروهای نظامی و انتظامی، مدیران و مسئولان ادارات و نهادهای مستقر در کیش در مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد.

انتهای پیام/

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی