منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۲
شناسه خبر: 256083
گروه :خبر
13930503000746_PhotoA

معاون نظارت بر کالاهای مصرفی سازمان حمایت گفت: قیمت شیرخام با ۱۰۰ تومان افزایش در هر لیتر و ماست و پنیر با افزایش ۶ درصدی از ابتدای دی‌ماه، روبرو خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، مصیب محمدیان شمالی از صدور مجوز این سازمان برای افزایش 6 درصدی قیمت 3 محصول لبنی و شیر خام خبر داد و گفت: دامداران از سال گذشته با توجه به افزایش هزینه‌های جانبی برای تولید شیر خام، خواستار افزایش قیمت بودند که در نهایت طی جلسات مختلف قرار شد تا 100 تومان به قیمت فعلی شیرخام اضافه شود.

وی افزود: شیرخام کارخانجات 4 سطح کیفی دارد که متوسط خریدشان حدود هزار و 200 تومان است.

معاون نظارت بر کالاهای مصرفی سازمان حمایت با اشاره به اینکه افزایش قیمت شیرخام بر قیمت 3 محصول نهایی از جمله ماست و پنیر تأثیر خواهد گذاشت، خاطرنشان کرد: بر همین مبنا قیمت این محصولات نیز تا 6 درصد برمبنای قیمت پایه سال 93، افزایش خواهد یافت که از اول دی‌ماه قابل اجراست.

محمدیان شمالی به این نکته هم اشاره کرد که کارخانجاتی که قیمت محصولات خود را در سال گذشته بیش از قیمت مصوب، اعلام کرده‌اند، مشمول این افزایش نخواهند شد.

وی بر این نکته تأکید کرد که بازرسان سازمان حمایت به دقت بر قیمت‌ها نظارت خواهند داشت و در صورت مشاهده تخلف برخورد می‌کنیم.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است