منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۹
شناسه خبر: 299767
گروه :خبر
hormoz

صادرات نفت خام ایران به هند در ماه فوریه سال جاری میلادی ٨۶ درصد رشد سالانه داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، داده های کشتیرانی نشان می دهد که در ماه فوریه سال جاری میلادی هند در مجموع ٧١٣ هزار و ١٢۶ تن نفت از ایران وارد کرد که ٨۶ درصد رشد سالانه داشت اما حدود ٣٠ درصد نسبت به ماه ژانویه کمتر بود.

از سوی دیگر، در ماه فوریه سال جاری میلادی صادرات نفت عربستان به هند ۶٠ درصد رشد سالانه و ٢۴ درصد رشد ماهانه داشته است. مجموع صادرات نفت عربستان به هند در دومین ماه سال جاری میلادی چهار میلیون و ۴٣٠ هزار تن (معادل یک میلیون و ١٢٠ هزار بشکه در روز) بود.

صادرات نفت عراق به هند در ماه فوریه سال ٢٠١۶ میلادی نیز با ١٩٢ درصد رشد سالانه به سه میلیون و ٢٧٠ هزار تن رسید. مجموع واردات نفت خام هند در دوره یادشده ٢٩,٧ درصد نسبت به سال گذشته و ۴.۴ درصد نسبت به ماه ژانویه بیشتر بود و به ١٧ میلیون و ۴٠ هزار بشکه رسید.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی