منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۳
شناسه خبر: 177651
گروه :خبر
13921125000066_PhotoA

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر در خصوص نرخ کرایه تاکسی‌ها گفت: پیگیری می‌کنیم تا پایان فروردین تمام برچسب‌ها نصب و نرخ کرایه تاکسی بر اساس قانون در تهران اجرایی شود.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، احمد دنیامالی، در خصوص نرخ کرایه تاکسی در تهران گفت: متأسفانه به خاطر تورم هر ساله با این مشکل مواجه هستیم. از یک طرف باید منافع مردم و از طرف دیگر باید منافع تاکسیران در نظر گرفته شود.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر ادامه داد: به هر حال باید تعادلی بین مردم و تاکسیرانان ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه مردم معترضند که حقوق آنها زیر 15 درصد افزایش پیدا کرده است گفت: آنها می‌گویند این در حالی است که کرایه تاکسی‌ها 20 درصد افزایش پیدا کرده است.

دنیامالی بیان کرد: البته تاکسیرانان هزینه نگهداشت خودرو، سوخت و مشکلات دیگر هم دارند ما تلاش می‌کنیم تصمیماتی بگیریم تا طرفین راضی شوند.

وی به بحث مکانیزم پرداخت در تاکسی‌ها اشاره کرد و گفت: باید رویه‌ای را در نظر بگیریم که دیگر مردم پول نقد پرداخت نکنند و الکترونیکی هزینه‌های خود را پرداخت کنند.

دنیامالی با اشاره به اینکه عمده مردم با کارت‌های اعتباری فعالیت می‌کنند گفت: با این موضوع مشکل پول خرد حل می‌شود اما مشکلاتی در این زمینه وجود دارد که در حال رفع آن هستیم.

وی افزود: البته باید معضل تاکسی‌مترها هم را برطرف کنیم و یک وحدت رویه برسیم.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر در خصوص نصب برچسب‌ها بر روی تاکسی‌ها گفت: تلاش می‌کنیم سریع‌تر این کار انجام شود برخی از نرخ‌ها باید گرد شود تا مشکل پول خرد برطرف شود و پیگیری می‌کنیم تا پایان فروردین تمام برچسب‌ها نصب و نرخ کرایه تاکسی بر اساس قانون در تهران اجرایی شود.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی