منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۲۱
شناسه خبر: 359664
گروه :خبر
farmandari_9168

فرماندار رودان گفت: افزایش میزان سقف وام ازدواج به ۲۰۰ میلیون ریال از دستاوردهای دولت تدبیر و امید در این راستا بوده است و قطعا این موضوع کمک شایانی به جوانان می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ احمد محمودی فرماندار رودان در جلسه شورای ورزش و ستاد سازماندهی جوانان شهرستان، اظهار کرد: درخشش جوانان شهرستان رودان در مسابفات مختلف ورزشی و صحنه های کشوری و بین المللی قابل ستودن است.

محمودی افزود: به ورزشکاران و رفع مشکلات آنها از جمله فراهم آوردن شرایط و فضا مناسب برای ورزش و آماده سازی این افتخار آفرینان توجه چندانی نشده است و باید در جهت افزایش فضاهای ورزشی و ایجاد بستری مناسب برای رشد و شکوفایی استعداد های ناب شهرستان در رشته های مختلف ورزشی تلاش شود.

فرماندار رودان ازدواج را مهمترین اصل برای داشتن جامعه ای جوان و پویا دانست و ادامه داد: با در نظر گرفتن این موضوع تلاش شود تا زمینه های لازم برای ازدواج آسان جوانان فراهم گردد.

وی اضافه کرد: افزایش میزان سقف وام ازدواج به ۲۰۰ میلیون ریال از دستاوردهای دولت تدبیر و امید در این راستا بوده است و قطعا این موضوع کمک شایانی به جوانان می کند.

محمودی با اشاره به برخی معضلات اجتماعی تاکید کرد: با انجام کارهای کارشناسی دقیق و برنامه ریزی شده در اداره ورزش و جوانان زمینه‌های فعالیت جوانان در بخش‌های مختلف فرهنگی فراهم شود تا آسیب‌های اجتماعی در جامعه از جمله طلاف کاهش یابد.

فرماندار رودان یادآور شد: برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه زوج های جوان از جمله برنامه ها مستمری که با حمایت مستفیم فرمانداری شهرستان در حال انجام است،

وی آموزش، مشاوره و سبک زندگی اسلامی و اصولی به آنها انتقال داده خواهد شد تا جوانان با موانع پیش رو آشنا و زندگی پربارتری را داشته باشند.

وی بر لزوم مشارکت ادارات مروبوط در حوزه مشکلات جوانان بویژه بحث ترویج ازدواج در بین آنها تاکید کرد و گفت: تمامی دستگاههای بخصوص متولیان امر در کنار اداره ورزش و جوانان در تحقق این موضوع سهیم باشند.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است